ліпосакція і шлункового шунтування в чому різниця

Хоча на перший погляд, як ліпосакція і шлункового шунтування, здається, бути порівняні способів схуднути, проте, ці дві процедури дуже різні, і підходять для абсолютно різних кандидатів. Щоб зрозуміти, як процедури відрізняються у своїх результатах, важливо спочатку зрозуміти природу ліпосакція і шлункового шунтування, в тому числі, чому люди звертаються до них в першу чергу.

Починаючи з шлункового шунтування, важливо провести цю процедуру тільки для людей, які на 100 кг зайвої ваги і були таким чином протягом кількох років. Якщо людина відповідає цим початковим вимогою, шлунок потім хірургічно вирізати або пов’язані з групою, щоб зменшити його і зменшити кількість їжі, необхідне для цієї людини, щоб відчувати себе повністю.

Знову ж, шлункове шунтування строго для втрати ваги в тих людей, які колись були ожирінням або страждає від ваги проблеми зі здоров’ям. Після процедури людина повинна завжди дотримуватися суворої дієти і здійснювати регулярні фізичні вправи, щоб сформувати і тон областей, які зазнали значної втрати ваги. Тим не менш, додаткові операції (такі як підтяжка живота) також може знадобитися для видалення надлишку шкіри бовтається з організму.

На іншому кінці спектру управління вага ліпосакції. Ліпосакція найкраще підходить для тих, які прагнуть видалити малого та середнього кількості жиру, у той час як формування і тонізуючу цих же проблемних областей для svelter погляд. Ліпосакція здійснюється шляхом розміщення невелику трубку під шкіру стегон, преса, сідниць, рук, підборіддя або щелепи, і більшість з жирових клітин, які існують у цій галузі, які потім висмоктується за допомогою вакуумного як інструмент.

Видалення цих жирових клітинах спочатку хороша для втрати ваги, як людина, ніколи не отримає жирові клітини знову на місці вони були видалені, проте без належної дієтою та фізичними вправами, жир буде перерозподілити на інші частини тіла.

На відміну від шлункового шунтування, немає обмеження ваги, пройти процедуру, і не сувора дієта, необхідних для підтримки оптимального здоров’я. Процедуру найкраще підходить для тих, які намагалися дієти і фізичних вправ, але не можу втратити ці кілька наполегливих фунтів або брили як би не намагалися вони намагаються або для тих, хто хоче ліпити і сформувати талію або абс.

Однак те, що як шлункове шунтування і ліпосакція об’єднує те, що вони інвазивних медичних процедурах з дуже постійних результатів. Це важливо для пацієнтів, щоб зрозуміти, що вони будуть і не доб’ється шляхом проходження будь-який з цих процедур, щоб уникнути розчарування або даремно медичних витрат, коли весь питання не належним чином.

Ось чому це краще для тих, хто намагається вирішити між ліпосакцію і шлункове шунтування, щоб поговорити з ліцензованим лікарем або пластичного хірурга, щоб визначити, яка процедура підходить для їхньої конкретної ситуації. Фактори, що враховуються лікарем буде включати поточний вагу людини, історії хвороби, поточні ліки, питання способу життя і бажаного очікуваннях успішного ліпосакції або шлункового процедури обходу.