дізнатися про дослідження, що стосуються розторопші та лікарських взаємодій

Чи знаєте ви, дослідження, що стосуються розторопші та лікарських взаємодій були проведені, тому що здоров’я доповнення можна придбати в аптеці і пацієнти не могли б порадити своїм лікарям про види добавок вони приймають? Якщо вам пощастило приймати припису або по боротьбі з наркотиками, ви повинні проконсультуватися з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати будь-які нові БАД. І ось чому.

Флавоноїдів та інших сполук, які містяться в рослині, як ті, що в природі, метаболізується в тіло таким же чином, що більш-лічильник і відпускаються за рецептом ліки метаболізується. Флавоноїди називають silymarins є активними компонентами в молоці чортополох. У лабораторії вони інгібують вид білка, які можуть призвести до змінених поглинанням або зниженою біологічної деяких препаратів.

Біодоступність препаратів, а також в якості харчових добавок, має справу з суми, яка досягає кровотік, коли таблетки або капсули приймають всередину. Якщо вводиться безпосередньо в кров, тобто 100% біодоступність. Всі перорально має більш низьку біодоступність, іноді, значно нижче. Силімарин, собі, має низьку біодоступність, що створює проблеми для дослідників і може бути однією з причин того, що результати, отримані в клінічних дослідженнях різноманітні.

Результати досліджень, що стосуються розторопші та лікарських взаємодій не змінювався, хоча неможливо вивчити вплив в людській добровольців. Існує можливість того, що приймати добавки можуть надати препарати неефективні. Кращий рада, щоб припинити використання добавки або проконсультуватися з практикуючим охорони здоров’я.

Деякі добавки компанії можуть надати необхідну інформацію, а також. Якщо ви по електронній пошті їх зі списком ліків, які ви приймаєте, вони можуть сказати вам чи ні взаємодії може статися. Звичайно, не всі виробники доповнення передбачають, що послуги або навіть найняти людину, яка має знання, щоб дати відповіді. Але, тим краще вони це роблять.

Існує ще одна причина, що дослідники подивилися на предмет розторопші та лікарських взаємодій. Ботанічні можуть бути корисні в лікуванні і профілактиці багатьох захворювань, зокрема раку і захворювань, які впливають на печінку і мозок. У недавньому дослідженні тварин зосереджено на тому силимарин зменшує погіршення пам’яті, викликані бета-амілоїд пептидів, що відіграють важливу роль у Альцгеймера.

Так, ботанічний може бути корисна в якості додаткового лікування захворювань печінки, хвороби Альцгеймера і раку, але якщо це заважає активності препаратів, що використовуються в тих захворювань, лікарі повинні знати. В одному дослідженні вчені порадили практикуючим обережністю пацієнтам про можливі розторопші та лікарських взаємодій, хоча специфіка, що стосуються наркотиків він може взаємодіяти з якими поки ще недоступні.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Якщо ви не приймаєте будь-які ліки, немає необхідності турбуватися про розторопші та лікарських взаємодій. Ви можете сміливо брати добавку, що містить екстракт. Це корисно для здоров’я печінки, шкірі і кожен орган тіла, через його антиоксидантною активністю. Це може допомогти вам жити довше і виглядати молодше, ніж ваші однолітки.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.