були ваші спробувати ці органічні натуральні інгредієнти для догляду за шкірою

Чи вважаєте ви, дистильованої воді органічні природного догляду за шкірою? Просто цікаво, тому що я дивлюся на сайт, який пропонує органічні натуральні продукти догляду за шкірою і в той час як деякі з інгредієнтів виглядав добре, основним інгредієнтом у всіх з них була дистильованої води. Можливо, це залежить від вашого визначення.

Органічні може ставитися до хімічних сполук, які містять вуглець. Там немає вуглецю в H20.
Цей термін може також використовуватися для посилання на значення, що прийшло з живий організм, здатний до розпаду, наприклад, рослину. Дистильована вода не вписується в цю категорію. Якщо переганяється належним чином, він не містить живих організмів.

Я перевірив багато інших визначень та умов, за яких цей термін використовується і дистильована вода підходить слабо в категорію органічної хімії, але я все ще не впевнений, чому він включений в органічні природного догляду за шкірою креми, лосьйони, спреї і гелі. Ну, принаймні, це вам не зашкодить, як деякі інші.

Крем для рук, перераховані у розділі органічні природного догляду за шкірою містить діоксид титану, сонцезахисний крем, який нещодавно був перерахованих Міжнародним агентством з вивчення раку як можливий канцероген. Це означає, що він може викликати рак у людини.

В іншому органічні природного догляду за шкірою обличчя крем, один з компонентів було спирту, який сушка, знімає природну мантії кислоти, що робить вас більш уразливими для бактерій, грибків і вірусів. Вважається, що вживання алкоголю на обличчі і руках може викликати деякі з коричневі плями, які ви часто бачите у літніх людей. Багато експертів говорять, що призводить до передчасного старіння шкіри.

Інший, нібито природних органічних лосьйон для догляду за шкірою, які я знайшов містяться бензилбензоат. Це “органічний” хімічна сполука, але воно також є алергеном. Це звичайно зустрічається в парфумерії.

Я бачив один інгредієнт вказаний як “природний аромат”. Якщо один з компонентів має природний запах, навіщо комусь перерахувати його як окремий компонент? Здавалося б, мені, що, якщо вона вказана окремо, “додані” ароматом і це інше.

Аромати можуть викликати роздратування. Вони не належать до органічних природних систем по догляду за шкірою, якщо вона не є тонким ароматом, який супроводжує щось на зразок екстракту авокадо. Як я ходила по магазинах, я виявив, що багато компаній тільки список «активних» сполук, які в основному і основним інгредієнтом є неактивною води.

Є деякі чудові органічні сполуки природного догляду за шкірою, але ви дійсно повинні шукати їх. Якщо ви хочете щось ефективне, то первинні з’єднання в крем або лосьйон повинен бути активною сполукою не водиця.

Органічні природні системи по догляду за шкірою повинні містити такі речі, як пристрасть екстракт плодів, бо він багатий жирною кислотою і його структура аналогічна зі шкіри людини, оливкова олія, тому що це так само, як власні масла шкіри і Вакаме, типу водорості, тому що вона запобігає втраті гіалуронової кислоти, білок, життєво важливе значення для створення нових клітин шкіри.

Коротше кажучи, органічні природне рішення для догляду за шкірою повинен містити тільки інгредієнти, які є достатньо безпечними, щоб поїсти. Магазин ретельно.