Як правильно вибрати для себе одеколоном

Запах, який ви носите, не тільки робить вас добре пахнути, вона також несе у вашій особистості. Якщо вам пощастить, це може бути просто зробити правильні людини до вас. Кожен хоче, щоб добре пахнути в усі випадки життя, як має неприємний запах тіла виробляє негативний вплив на вас, і змусить людей триматися подалі від вас. Уявіть собі, відвідував функцію просочені потім, і погано пахнути. Хто-небудь хоче навіть наближатися до вас? Уявіть собі, входячи в свій офіс із запахом тіла. Більшість людей будуть триматися подалі від вас, впевненість в собі впаде, і це в кінцевому результаті впливає на ефективність реклами на роботі. Хорошим вибором одеколону може допомогти запобігти такі ситуації, як це, але як ви правильно вибрати одеколон для себе?

Духів і ароматів були навколо протягом багатьох століть, і активно використовували стародавні цивілізації, такі як єгиптяни. Тим не менш, будьте обережні, типу одеколон, який ви вирішите носити, бо одеколони людей свідомих. Деякі типи одеколонів відповідати тільки певні типи людей, таким чином, вибрати неправильний Кельні, і люди, ймовірно, як і раніше уникають вас. Будьте зокрема, і вибору треба підходити Правий берег для себе. Для цього, ви можете почати з перерахування вниз аромати, які приваблюють вас, наприклад, квітковий, спеції, фрукти, листя або дерева. Чим конкретніше ви будете, тим краще буде, оскільки це зробить свій остаточний вибір легше. Наприклад, якщо вам подобається, як жасмин або запах приваблює запах троянди, перерахуйте їх.

Наступний список вниз всі аромати, які ви не можете стояти, або найменш приваблює теж. Детальніше накидав тут, тим легше буде вибрати правильний одеколон для вас. Якщо у вас є інтерес в тому чи іншому виробником одеколону, це було б ще краще. Ви могли б перелічити цю вниз, а також урізати ваш вибір ще більше. Подивіться на поточному портфелі ароматів, які у вас є, якщо ви бачите зокрема тенденція до якихось конкретних типом бренду або запах, це допоможе вам вирішити, теж.

Якщо ви поняття не маєте про те, що підійде вам, зробити поїздку в найближчий магазин парфумерії аромат або в місті, де є велика колекція ароматів і корисних представника, які можуть допомогти вам вибрати потрібний аромат для вас. Представник б поставити кілька запитань, щоб перевірити вашу особистість, і придумати кілька варіантів для вас на вибір. Знайдіть час один з одеколоном, так як вони мають три різні запахи, що містяться в кожному з них. Першим з них є гострий і свіжий аромат, який захоплює вашу увагу. Через деякий час, другий аромат матеріалізується (близько десяти хвилин після первісного аромату), а третій аромат (основна нота) з’являється після другої аромат випаровується, а тонка і багатше, ніж два попередні ароматів. Взяти до відома, чекати і випробувати все, по три на кожен одеколон, який ви дивитеся на, таким чином, ви могли б у кінцевому підсумку витрачають кілька годин в магазині аромат.

З іншого боку, це безперечно варто очікування, якщо вам знайти правильний для себе одеколоном. Удачі у виборі правильного одеколон для Вас!