Як позбутися прищів швидко

Як позбутися прищів швидко – питання, яке задають мільйони людей щодня. Якщо ви страждаєте від прищів вам буде приємно дізнатися, що вони можуть управлятися і в кінцевому підсумку вилікувати, не витрачаючи гроші на наркотики, відвідування дерматологів або будь-які інші продукти дивно розрекламовані в засобах масової інформації. У мене були прищі від того, коли мені було 13 років, поки я не був 22 років; прищі з’явилися на обличчі мого сина, коли йому було 13 років і я вирішив допомогти йому справитися з нею так, у нього не було, щоб пройти через агонію я пройшов, так що він ніколи не повинен був задатися питанням, як позбутися прищів швидко. Прищі або більш правильно акне може швидко зіпсувати людину самооцінку, але є просте рішення цієї проблеми.

Перше, що будь прищ хворий повинен розуміти, що будь-яка “хвороба”, незалежно від його медичного діагнозу, є результатом засмічення тканинах організму. Як організм бореться, щоб очистити або прочистити, процес проявляється по-різному.

Тіло працює, щоб позбутися від токсинів і тому, що шкіра є другим найбільш важливим усунення органу (після легенів), прищі є всього лише ознака того, що вам потрібно, щоб очистити внутрішньо і реалізовувати дуже прості заходи, щоб очистити зовнішні, видимі, симптоми як очисний процес триває.

Як мені це зробити внутрішні очистити?

Кращий, швидкий спосіб зробити внутрішнє очищення є наявність води або соку швидко. Цей процес / чистка повинна проводитися з обережністю, але з неперевершеною здатністю швидко, щоб відновити шкіру / позбутися прищів швидко ви побачите значне поліпшення стану шкіри в кінці 3 денний піст.

Перед початком швидко ви повинні внести зміни в свій раціон і ліквідації всіх слизу (або кислоти) формування таких продуктів, як обробляються / Junk / фаст-фуд, кондитерські вироби і газовані безалкогольні напої, ви повинні їсти більше корисних і натуральних продуктів, таких як свіжі фрукти і листові овочі, горіхи, коренеплоди, свіжі соки – всі продукти, які є слизу (або лужних формування) обов’язковим.

Результати пошуку для ‘утворюють слизу і обов’язкових продуктів “в пошуковій системі, такі як Yahoo або Google так у вас є список з них.

Тоді вам потрібно дізнатися (швидко), коли і як їдять ці правильні продукти. Було показано, що гірша їжа, яку ми маємо, є сніданок, тому що тіло проходить через природний процес очищення від дванадцяти опівночі до полудень і сніданок перериває цей чищення періоду; тіла, то вона не пройде через програму будівництва з дванадцяти полудня до дванадцятої ночі, і саме в цей період, що ваш раціон харчування має статися.

Як позбутися прищів швидко.
Запропонував просте меню щоденний план, щоб позбутися прищів швидко (пам’ятаєте, що це “швидкий”, щоб позбавити свій організм від токсинів, які викликають прищі):

Рано вранці:
Велику склянку свіжого фруктового соку (наприклад, стиснути себе), або, переважно, простою водою з льодом.

середині дня:
Їжа будь-які фрукти, які в сезон, наприклад, Яблука, дині, ягоди. Не змішуйте фрукти за один прийом їжі.

Увечері:
Свіжий, саморобні салати з простими заправлений лимонним соком, оливковою олією і сіллю нейодовану

або

Сировина та / або приготовані коренеплоди, такі як картопля, селера, морква

Не пийте напої з їжею у вигляді рідин прагне розбавити травних соків в шлунку, яка потім уповільнює травлення і засвоєння і збільшує тенденцію до запорів. Якщо ви повинні пити воду після їжі, почекайте менше години.

Цей простий, але надзвичайно ефективний дієтичні зміни, як відомо, позбутися прищів всього за три дні.

Як мені це зробити зовнішній очистити?

– Змінити свою наволочку щоночі (спати на одному боці його перша ніч, переверніть його протягом другої ночі)
– Не торкайтеся особі немитими руками в будь-який час. Потрібно, щоб подряпати – використовувати тканини.
– Вимийте волосся м’яким шампунем щоночі або використовувати запахом нічний кепки, яка покриває волосся і мити кришку щоранку. Волосся несе бактерій і буде передавати на обличчя через подушку.
– Парові ваше обличчя в домашніх умовах, щоб допомогти шкірі виведенню токсинів через потовиділення (миску з окропом на стіл, накрийте голову рушником), або скористатися лазнею в тренажерному залі.
– Тренуватися, щоб допомогти організму в детоксикації та метаболізму; вправа якомога більше – це може бути в від бігу, бігу підтюпцем або просто світло аеробні вправи в стилі музики.

Прищі, також неможливо, як може здатися на раз, дуже легко управляти без наркотиків і використанні всіх природних методів.

Не став зневіру – всього за кілька днів, і ви зможете вийти і виставляти напоказ свій гладким обличчям до світу!