Ліпосакція безпека – п’ять питань безпеки ліпосакції ви повинні запитати

Ліпосакція безпеки має бути ваше занепокоєння номер один, коли справа доходить до процедури ліпосакції. Проблема в тому, що більшість людей шукати недорогі варіанти, а не безпечні варіанти.

Ось список з п’яти основних питань, які ви повинні задати при виконанні фундаментальних досліджень у процедури ліпосакції будь-якого роду.

1. Ви Американським радою з пластичної хірургії (ABPS) сертифікований хірург?

Це програмне заяву ABPS:

«Місія Американської ради з пластичної хірургії, Inc є сприяння безпечній, етичних, ефективної пластичної хірургії для громадськості шляхом підтримки високих стандартів освіти, експертизи, сертифікації та підтримки сертифікації пластичних хірургів в якості фахівців і вузькі фахівці. ” (Abplsurg.org)

Якщо хірург ви досліджуєте ABPS є сертифікованим, є хороший шанс, що він або вона етично схильні давати вам щирий інформації, і робитиме роботу якнайкраще. Важливо переконатися, що це питання задають.

2. Що анестетика є кращим для моєї конкретну процедуру?

Як правило, два різних анестетиків, вводять під час процедури ліпосакції. Або загальної або місцевої анестезії.

Загальна анестезія “йти під” наркотиками, які поставлять вас в сон, як стан паралічу, який дозволить хірургу вільний доступ в жирових відкладень ви хочете видалити.

Місцева анестезія “оніміння” або локально паралізованою частини тіла у вас виникли контури. Місцева анестезія широко застосовується в якості кращого методу, і має менше ускладнень, які приходять із загальним наркозом.

3. Який тип об’єкта ми будемо використовувати?

Існують різні об’єкти, які ліпосакції може бути виконана. Не всі з них буде в лікарнях, тому важливо, що ви тримаєте певний стандарт перед прийняттям конкретного хірурга або об’єкта.

Повинні дати прямий доступ до технологій, які дозволять зменшити ризик отримання травм до вас. Вони повинні бути акредитовані і авторитетних (попросіть приклади їх роботи). Навколишнє середовище має бути чистою і добре організовані. Це вкаже вам на репутацію хірурга ви працюєте з, а також безпеку процедури.

4. Які ризики цієї конкретної операції?

Завжди знати ризики, входячи різні процедури (наприклад, підборіддя або стегна ліпосакції) матимуть свої власні унікальні ризики і час відновлення.

Взагалі кажучи, очікував болючість, синець, втому і набряки. Хоча вони можуть бути зменшені за рахунок майстерності хірурга і техніки, переконайтеся, що дослідження результатів осіб, які ту ж процедуру зробити. Вони можуть надати багато інформації і досвіду.

5. Коли я можу запланувати наступні відвідування?

Після ліпосакції безпеки є надзвичайно важливим. Тому що ви збираєтеся йти через різні хімічні зміни в організмі після операції (втрата рідини і дуже обширний процес загоєння), вам потрібно запланувати наступні відвідування з вашим хірургом, щоб переконатися, що ви правильно відновлюється, і ніяких інфекцій не заважають вашим прогресом.