парфуми – суть квітів

Всі з нас використовують парфуми. Навіть діти використовують духи, але дуже менше від нас, як парфуми виник. Для всіх тих, хто любить парфуми і їх використання, це може бути досить цікаве питання.

Слово духів, що використовуються сьогодні походить від латинського “за fumum”, що означає крізь дим. Парфумерія, або мистецтво створення парфумів, почалася в стародавній Месопотамії та Єгипті і була доопрацьована римлянами і персами. Хоча парфуми і парфумерія також існували в Індії, велика частина його аромати ладану засновані.

Сама рання дистиляція Аттар був згаданий в індуїстської аюрведичній текст Чарака Самхита. Harshacahaitra, написаний у 7 столітті н.е. в Північній Індії згадує використання Agarwood ароматним маслом. В останні роки, кажуть, що це була Мумтаз-Махал, дружина Shahjahan, який спочатку зробив духи з пелюстками троянд. Сьогодні можна знайти парфуми в різних формах.

Далі в різні кольори, розроблені пляшки і пахощі, парфуми продаються і купуються по всьому світу. Вони кажуть, парфуми Виходячи з арабських країн і ті, зроблені в Індії є одними з кращих парфумів знайти в світі. Якщо ви повинні були підрахувати кількість духи знайдені в світі, список був би незліченні, але щоб назвати кілька відомих з них, ви можете мати Calvin Klein, Lomani, Ferrari, брют, Coty Оригінальні, Чарлі. В Індії, ви можете також знайти ряд або діапазон духи продаються під назву фільму актори, як Амітабх Bachhan і Шахрукх Кхан. У всіх видів і сортів парфумерії ви знайдете на ринку, який з них краще або що б підійде вам найкраще, сказати важко. Той, який ви підійде вам найкраще, звичайно ж, залежить від вашого індивідуального вибору.

Крім великих і малих салонах ви також можете купити ці парфуми в Інтернеті. Ви можете купити ці парфуми в інтернет-магазинах, як торговий Homeshop18, де ці духи продаються за розумними цінами. Не тільки вони підійде кишені, але, також ви можете вибрати від марки вашого вибору, оскільки є безліч торгових марок. Якщо Ви ще не робили покупки онлайн для парфумерії по сьогоднішній день, купити сьогодні, і переконатися в перевагах інтернет-магазини …..