зробити зусилля, щоб уникнути проблем із зубами

Регулярні профілактичні процедури поділяють подібний метою видалення зубного бактерій з ротової порожнини. Якщо накопичуватися, бактерії прилипає до зубів, мову і м’які тканини, які потім стають дошка, яка з часом може мінералізації у тверду речовину називається числення, або також відомий як зубний камінь. Тільки професійні Vaughan чищення зубів у стоматолога може видалити обчислення.

Недостатнє видалення зубного нальоту є основною причиною гінгівіту (запалення ясен), пародонтит (запалення ясен інфікованих) і неприємний запах з рота (неприємний запах з рота). За словами стоматолога Торнхілл, люди можуть зменшити бактеріальну створити допомогою регулярних щіткою, зубною ниткою, чищення язика, і регулярне стоматолога гігієни (чищення зубів).

Під час рутинної стоматолога, стоматолог:
– Перевірка на рак порожнини рота та інших захворювань
– Оцінка кістки і ясна, оточуючих зуби
– Вивчити для порожнини
– Перевірте цілісність існуючих зубних пломб
– Візьміть стоматологічні рентгенівські рентгенограми при необхідності
– Дайте фторид актуальним, якщо це необхідно
– Оцінка варіантів естетичних

Запалення ясен (пародонтоз) впливає не тільки рот, а також може вплинути на ваше здоров’я в цілому, як це було пов’язано з діабетом, передчасних пологів, серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера і раку порожнини рота. Згідно стоматологічних Vaughan, здоров’я порожнини рота не слід сприймати легковажно, як це може мати серйозні наслідки.

Наявність хороших порожнини рота і зубів здоров’я знаходиться в межах досяжності для більшості людей, навіть якщо у вас були деякі історії уникаючи стоматолога Торнхілл і нехтуючи здоров’я ваших зубів Воган. І, мабуть, перший і найважливіший крок, щоб встановити реалістичні процедури для домашнього догляду за здоров’я ваших зубів.

Для хорошої програми по догляду на дому, щоб досягти успіху, ми повинні знайти способи мотивувати себе, щоб упевнитися, що ми до кінця. Розуміння деякі наслідки усних зневага здоров’ям і асоціації з підвищеним ризиком для здоров’я може мати значний ефект. І знаючи, що платити кілька хвилин уваги в день, чищення два рази, і зубною ниткою один раз, допоможе вам зберегти всі ваші власні зуби на все життя великою рушійною силою.

Іншим способом ми можемо запобігти стоматологічних захворювань є зміна нашого раціону. Цукру в харчових продуктах є найбільш переважною джерело енергії для бактеріальних бляшок, Дієтичний цукор у вигляді липкої цукерки (карамелі, нуги) прилипати до зубів протягом тривалого часу викликає прискорене атаки кислоти. Прості цукру в соду і підсолоджені напої роблять їх пошкодження трохи повільніше.

Зуби і гігієни порожнини рота може призвести ознаки щодо того, що відбувається системно. Ми повинні почати, щоб зосередитися на здоровому харчуванні та здоровий спосіб життя. У кінцевому рахунку, те, що добре для нас в цілому хороший для нашого здоров’я порожнини рота, а також.