Природні Поради краси для догляду за очима

Гарні очі, перше, що кидається в очі в ваш погляд. Вона налічує багато, якщо ви належним чином подбати про них, і змусити його сяяти з вашим внутрішнім впевненість у собі. На косметичному ринку, ви можете знайти кількість наборів по догляду за очима і косметики макіяж очей. Але, як ви знаєте, що наші очі є найбільш чутливою частиною нашого тіла, так що замість того, для синтетичної косметики краси для догляду за очима, ви повинні спробувати натуральні косметичні процедури для ваших очей.

природні засоби для догляду за очима

1. Тримайте рівну кількість Тріфала порошок і цукор цукерок (порошкоподібний) в скляній банці і взяти одну чайну ложку з однією чайною ложкою меду на голодний шлунок вранці і ввечері і випити 250 г молока над ним протягом 2-3 місяців. Це лікування всіх захворювань очей.

2. Щоб зробити очі красивими, після промивання очей водою Тріфала застосовується оливкової або мигдального масла навколо очей і масаж м’яко. Це робить очні м’язи сильними і м’якими, а шкіра навколо очей виглядає здоровою.

Домашні засоби від темних кіл під очима

1. Застосувати огіркового соку на чорних кіл з бавовною протягом 2-3 тижнів регулярно.

2. Змішайте рівну кількість мигдалевого масла і меду і нанесіть кілька крапель на чорному колах протягом 2-3 тижнів. Обидва зморшки і чорні кола одужання.

3. Dip п’ять мигдаль у воді, очистити їх і жувати приємно вранці або зробити пасту і прийняти разом з 250 г молока на день протягом 21 днів.

4. Не беріть масла, спецій, чаю та інших гарячих продуктів.

5. Візьміть 125 г томатного соку і вичавити половину лимона в ньому. Mash 5-7 листків м’яти в ньому. Додати чорний сіль за смаком. Випийте це один раз на ранок і вечір, щоб звільнитися від закрепів, інфекцій хробака і акне.

6. Приймати препарати заліза і кальцію дієти, багатої, як їх дефіцит є одним з домінуючих чинників для чорних кругів під очима.

Відмова від відповідальності: читач цієї статті, повинні проявляти всі запобіжні заходи, слідуючи інструкціям на домашні засоби з цієї статті. Уникайте використання будь-якого з цих продуктів, якщо у вас алергія на нього. Відповідальність лягає на користувачів, а не з сайту або письменник.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.