lipoabdominoplasty є кращим, ніж ліпосакція

Хоча ліпосакція може домогтися того, що дієта і фізичні вправи не може, у нього є деякі ризики і недоліки, пов’язані. Відновлювальний період може включати набряки, синці, і дискомфорт. Що, якщо там був тип ліпосакції, який може дати вам бажаний ефект, не ті ж побічні ефекти? Ну, деякі хірурги сьогодні сказати, що є кращий шлях. Вона називається lipoabdominoplasty. Ця форма процедури ліпосакції була розроблена кілька років тому в Бразилії і з тих пір була введена в Сполучених Штатах. Це в основному поєднує в собі стандартна підтяжка живота або абдомінопластика з ліпосакції в цільових областях абс.

Як передової техніки, Lipoabdominoplasty приніс значні зміни в традиційних живота в Сполучених Штатах. Він успішно поєднував традиційної ліпосакції з традиційною абдоминопластики, що дозволяє хірургам перетворити животики пацієнтів у відмінній формі.

Як це працює:
Пластичний хірург робить довгий розріз на стегнах, що межують з лобкової кістки. Потім шкіру злегка тягнуть від основних м’язів, так що вони можуть бути зшиті разом і затягується на більш міцну вигляд. Ліпосакція труб висмоктувати додаткові жирові відкладення покинути шлунок, дивлячись стрункішою і тріммер. Потім шкіра натягується на нещодавно реконструйованому ABS і додаткові шкіри відрізаний. Хірург майстерно створює нове місце для пупка, а потім шви шкіри живота “знову разом на оригінальний розріз.

Основна відмінність між традиційною ліпосакції і lipoabdominoplasty тому, що останній використовує ліпосакції канюлі або всмоктуючої трубки для розділення м’язи черевної стінки замість скальпеля. Це виключає ускладнення пошкодження нервів і кровоносних судин, в той час як зміна форми і жорсткість м’язів живота. Результатом є те, що пацієнти lipoabdominoplasty заживають дуже швидко, як вони є здорове кількість крові повені легко прооперованої області, забезпечуючи велику кількість кисню, необхідного для ремонту. Ускладнення набряки, синці, і некроз, таким чином, зведена до мінімуму.

Після пластичної хірургії, пацієнти матимуть відновного періоду декількох тижнів. Там, безумовно, буде деякий рубцювання, і якийсь час буде необхідно для відпочинку і відновлення сил, але в цілому, загоєння відбувається дуже швидко і будь-якого болю можна легко керувати за рецепта знеболюючих.

Якщо ви хочете, щоб це косметична процедура хірургії виконується, переконайтеся, що ви шукати дуже досвідчений хірург і особливо той, хто знайомий і дуже зручні з хірургією lipoabdominoplasty.

Якщо вас цікавить, ви можете попросити вашого хірурга про те, інші косметичні операції виконуються в той же час, як ваш lipoabdominoplasty. Інші операції ліпосакції зазвичай включають в себе через стегна, спини і стегон.

Кращими кандидатами на цю процедуру ліпосакції є некурящими з реалістичні очікування про результати. Це великий пластичної хірургії для жінок, які нещодавно народили і виникли проблеми “отримувати їх тіла назад.” Це також чудовий спосіб завершити новий погляд на тих, хто щойно втратив величезну кількість ваги і мають вільні м’язи і шкіру в області живота. Це також може бути великим для майже будь-якого, хто хоче міцніше, виглядає молодше шлунка.