як управляти стоматологічної надзвичайних ситуацій

Обробка стоматологічних надзвичайних ситуацій може бути дуже жорстким, особливо якщо вашим рідним і близьким, які страждають від болю. Але при правильному і своєчасному лікуванні, можна зберегти зуб. Якщо взагалі, зуб був частково відірвані від кореня зуба, то чи не вирвати зуб приблизно. Правильний підхід полягає в м’яко вставити його так, що він міститься в гнізді до часу ви відвідаєте стоматолога.

Якщо з якихось досяжності зубів не була повністю викорчували, то переконаєтеся, що тримати його гігієнічними шляхом промивання й очищення його, поки ви зустрітися з дантистом. Якщо вам пощастило кусати свою мову, то площа якого кровотечі повинна бути натиснута з чистою тканиною. Якщо є запалення язика, потім холодною стисків б позбавити вас і допоможе зменшити запалення. Якщо кровотеча продовжується, то він повідомив, що ви поспішаєте екстрену стоматологічну допомогу.

Деякі інші стоматологічні надзвичайні ситуації може бути ніжність і роздратування, викликане в зв’язку з фіксаторами і підтяжки. Переконайтеся в тому, щоб покрити кінець дроту з чистою і м’якою ватним тампоном. Переконайтеся, щоб не возитися провід, якщо воно загрузла в свою мову, щоку або тканини ясен. Раш до стоматолога без витрачаючи додатковий час. Якщо з якоїсь причини дужки є відколи вимкнений або зламаний, то не викидайте відколи частини, взяти його з собою, коли ви відвідуєте стоматолога.

Розбиті щелеп може бути дуже болючим, і якщо людина зламав щелепу в результаті нещасного випадку, то він чи вона повинна зв’язати тканина міцно охоплює щелепи, а також навколишні голови. Холодна стиснення рекомендується, якщо є запалення і він повідомив, поспішати стоматологічної палаті надзвичайних будь лікарні. Він повідомив, що ви зберігаєте ваші клітини стоматолога номер або наземної лінії, тому що це було б корисно під час надзвичайних ситуацій, і ви можете зв’язатися з лікарем.

Аварії приходять без якого повідомлення. Ви можете або втратити закупорювання або срібла заповнення, коли ви укусу на жорсткий шматок курки або коли ви граєте в ігри в футбол зі своєю сім’єю. Якщо зуб отримує нокаут, то переконаєтеся, що простежити зуба. Не застосовуйте силу, щоб помістити його назад в гніздо. Полоскання рота теплою водою будуть корисними. Не натискайте для очищення зламаний зуб. Для кровоточивість ясен, це значення полоскати рот антисептичними і помістіть чисту тканину на яснах. Отримання невідкладної допомоги протягом першої півгодини після аварії був би ідеальний сценарій.