як зробити колір працювати на вас

Think Pink

Один колір рожевий, ви дійсно можете захоплюватися – вона ніколи не виходить з моди, і ви можете використовувати його на ваших очах, щоки, губи і нігті. Будьте обережні при використанні рожевих тіней для повік, хоча, тому що це може зробити ваші очі виглядають
налиті кров’ю, якщо ви не стежите. Або прохолодною рожевої вниз тонізує її з матовою тіні бузку, або використовувати матові рожевим відтінком всієї вашої області навколо очей, щоб висвітлити ваше око, і зберегти рожеві для ваших губ та нігтів.

Або, якщо ви віддаєте перевагу м’який, досить виглядати, як модель на зображенні показано нижче, потім дотримуватися пастелі. Пил блідо-рожевими тінь на весь вік, а потім визначити з темно-коричневі очі нечітка лайнер уздовж вашого верхні і нижні вії. Дотримуйтеся темно-рожевого кольору помади, щоб зробити ваше око основну увагу в макіяжі.

Red Hot

Ви не можете піти неправильно з червоними губами і нігтями для дотику голлівудському стилі гламур. Це досить легко зробити, і кожен може нести його. Просто переконайтеся, що ви обрали правильний тон червоного, щоб задовольнити вас. Якщо ваш тон шкіри теплий, то ви можете піти на помаранчевий або червоний помідор. Холодний колір обличчя виглядають краще з блакитними або пурпурно-червоні тони. Якщо ваша шкіра дуже бліда або дуже темно то вам пощастило, тому що ви можете понести самі відтінки червоного.

Кольори, як червона цегла може виглядати сенсаційним для макіяжу очей, змішаним з відтінки, як вугілля або хакі, і в поєднанні з темно-жовтий щоки і губи.

з небес на землю

Browns не повинні бути нудними, ви знаєте. Якщо ви заповзятливі, є багато звуків на вибір, і, найголовніше з усього, вони будь-який смак. Browns зробити блакитні очі яскравіше, розігріти жовта шкіра, і добре проглядаються на засмагу шкіри використовували правильний шлях. Коричневі тіні для повік можна створити природний вигляд, але якщо ви хочете, щоб це було більш драматичною для вечора, зверніть увагу на злегка мерехтливі тіні і тон вашої основної коричневий з золотом, котлів та апельсини, щоб нагріти речі.

При покупці кольорових тіней для вік, не обманюйте себе кольори ви бачите в пакет, тому що це буде виглядати зовсім по різному, як тільки це на вашій шкірі. Наприклад, червоні тіні для повік може тривати як багатий рожевий вишневий який виглядає блискучим.

Поекспериментуйте з різними текстурами, а також квітів. Метт тіні очі дають яскраві, самі інтенсивні кольори, але ви можете піти на різні суміші металевих і матових тіней, які виглядають мерехтливі і багатими.

Подбайте, щоб створити кольору поступово, переконавшись, що ви використовуєте невелику плоску кисть, щоб зробити це. Якщо ви любите очей олівці, дотримуйтеся їх використанні для облицювання й визначення, знову переконавшись, що ви змішуєте від будь-яких жорстких ліній.

Знайти квітів, щоб задовольнити вас в Консультант по іміджу