як застосовувати очей туш – кілька порад

Застосування Туш для вій є заключним етапом у макіяж очей. Туш наноситься на вії, щоб beutify них. Різні формули і нанесення туші може збільшити вії по-різному. Туш для вій часто може бути дуже страшно і важко застосовувати. Різні кольори туші, таких як коричневий, темно-синій і зелений можуть змусити вас виглядати наляканою миттєво. Перед нанесенням туші, використовуйте гребінь вії або вологою зубною щіткою, щоб розчесати вії. Завжди використовуйте чисту і свіжу туш палички на вологі вії. Страшно, тому що завжди є шанс, що ви могли пхати очі, якщо у вас є тверда рука, і ви намагаєтеся, щоб не отримати занадто близько до кореня вій це не повинно бути ніяких проблем.

Туш без додавання волокон зазвичай досить, якщо правильно зробити очі вії виглядають довгими і блискучими. Існують три різні форми туші – на водній основі, водонепроникний і змішаний різноманітність. Важливо, щоб туш використовується на індивідуальній тільки, щоб уникнути перенесення очних інфекцій, і якщо це викликає навіть найменше подразнення очей, він повинен бути негайно відкидається. При видаленні туші з очей завжди уникати кольору від йти на делікатній області під нижні вії і закрийте очі.

Поради щодо застосування очей туш

1. Нанесіть туш після тіні для вік і олівець для очей.

2. Якщо ваша туш нова, і депозит на кутах багато, тканини з паличкою перед нанесенням Щоб уникнути змазування чорнила

3. Ніколи не завити вії після нанесення туші, тому що вони можуть прилипнути до накладка на бігуді.

4. Намагайтеся не моргати очима, поки він висохне. , Щоб видалити надлишок пляма туші вії тканини.

5. Нарешті чистити чистою сухою кистю, щоб відокремити вії.

6. Завжди видаляйте туш для вій перед сном. Це дозволить зберегти вії здоровими.

кольорової туші

Якщо ви досить сміливі, спробуйте надягати сині або коричневі туші на вії після нанесення шару чорної туші, для приголомшливий вигляд.

Рада, щоб видалити туш

Туш повинна бути вилучена дуже обережно, щоб не пошкодити ніжну шкіру навколо очей. Розкачати ватним тампоном, змоченим в чистій косметичної над віями, приймаючи туші вниз на тканинах. Повторіть це, поки все не видаляє туш.