як застосовувати мусонних макіяжу – мусонні макіяж поради

У мусонів, щільний макіяж має ризик бути нечітким і розмитим серйозно і так легко і чисто макіяжу більш доцільно. Використовуйте водостійку туш, передачі стійких помад і водонепроникної лайнерів і може навіть використовувати водонепроникну основу, якщо воно є обов’язковим для вас. Індійські дівчатка не можуть поставити свої “Kajal (Коля) далеко до зими. Ось кілька порад, щоб тримати вас досить, коли він ллє як з відра:

поради по макіяжу мусонних

Важливо ретельно вимити і очистити обличчя, перш ніж покласти на свій макіяж. Можна також протерти льоду на обличчя на 9:55 хвилин, так це може знизити потовиділення швидкість вашого обличчя. Ці кроки дозволять ваш макіяж залишитися на більш тривалий час.

Перш ніж носити макіяж мусонів, це необхідно покласти на бархатистою базу, щоб охолодити і освіжити шкіру. Для тих, у кого жирна шкіра, ви можете використовувати в’яжучий той час як для тих, хто має сухої і нормальної шкіри можна використовувати тонер.

Використання фундамент не рекомендується для макіяжу мусонних замість невеликого порошок зробить. Sheer фільмів також як кращий макіяж мусону. Самі квіти можуть бути світло-коричневий, пастельні, рожеві або бежеві тіні крем для очей, які можна використовувати, а олівці для очей з товстими лініями. Для помади, м’який матовий є найбільш переважним для дам. Це може бути рожевим відтінком або м’який коричневий з чистого блиску.

Намагайтеся не носити блиск для губ під час сезону мусонів.

Основна причина в тому, бо дощ викличе його змити. Замість цього, рекомендуємо зробити вибір на користь тривалої помади. Ви дійсно можете носити все, що відтінок помади тривалий хочете, але пам’ятайте, що це завжди краще, щоб йти природним протягом будь-якого часу року. Так як більшість людей не схильні одягати під час сезону мусонів, ви, ймовірно, хочете, щоб вибрати відтінки рожевого, коричневого або персиків. Червоні та сміливі кольору можна легко носити вночі, однако.

Розвивайте свій брови, перш ніж приходить сезон дощів.

Таким чином, вам не потрібно буде турбуватися про використання олівця для брів для досягнення брови, що ви зацікавлені олівець для брів також може змити ваше обличчя під час сезону мусонів, який, ймовірно, те, що ви можете бути занадто збентежений, щоб хочете випробувати. Найкраще, що ви можете зробити, це зірвати, обрізати або воском брови, щоб отримати дизайн, який ви хочете.

готує плацдарм

База макіяж підготовлений фундамент. Якщо ви можете обійтися без нього, немає нічого краще, ніж це. При необхідності застосовувати якомога менше. Якщо застосувати тональний крем, він отримує розплаву з водою легко. Порошок основи краще, ніж це. Пудра ще краще.

Ви можете використовувати кремній підошви фундаменту, як він отримує змішується з шкірою і стає його частиною. З іншого боку, якщо ви використовуєте на водній основі фундаменту, він буде отримувати Місцями навіть з однією краплею води. Можна застосувати тільки зволожуючий, а потім напівпрозорої пудри. Не натискайте занадто порошку, замість цього використовувати його економно, тому що при намоканні він дає болючий і крейдяний вигляд.