як відбілювання зубів продукти роботи

Відбілювання зубів з використанням належного відбілювання зубів або відбілювання зубів комплекти є одночасно ефективним і безпечним. Саме тому, що жоден з хороших зубів якість відбілювання не привести до пошкодження емалі.

Відбілювання зубів продукти або відбілювання зубів комплекти, що містять кисті на гелі, спреї і відбілюючі зубні пасти містять три відсотки перекису водню або десять відсотків перекису карбаміду, що розпадається на молекули кисню, коли вони застосовуються в зубах у присутності світла або джерел тепла. Молекули кисню, введіть крихітні пори емалі та дентину, а розбити плями, які загороджують світло. Все більше і більше плями розбиваються на більш дрібні шматки, як світло проходить через зуби і змушує їх виглядати світліше. Плями злегка жовтуватого до коричневого природи найкраще видаляти цим відбілювання комплект.

Результати помітили протягом години, протягом ночі або протягом трьох-чотирьох днів, що залежить виключно від типу відбілюючим гелем використані і відрізок часу, який наноситься на. Зуб з’являється світліше і біліше без зміни структури зуба або пошкодження емалі. Деякі гелі включають гідроксид натрію, карбомер, гліцерин, фторид натрію і ароматизуючі інгредієнти, які утримує зуби сильними і здоровими. Perfecta відбілювання зубів з’являються після тижня або місяця застосування і триває протягом не менше трьох років. Міцного проте багато в чому залежить від особистих звичок.

У професійних методів відбілювання зубів, стоматолог використовувати захисний гель і гумові щита при відбілюванні зубів. Ці продукти ефективно охороняти ясен, губ і м’яких тканин порожнини рота. Пластиковий лоток, який використовується в методі Loaded лоток відбілювання зубів, ефективно здійснює відбілювання або відбілювання гелем перекису карбаміду для носіння в ясна. Можна помітити, 3 відтінки зміни кольору після використання продукту.

Деякі роздратування може статися, коли відбілювання зубів продукти. У такому випадку слід ідентифікувати продукт і припинити його використання або проконсультуватися зі своїм стоматологом негайно.