як вибрати анти-старіючий продукт по догляду за шкірою

Схоже, що кожен раз при повороті навколо є ще одна нова анти-старіючий продукт по догляду за шкірою на ринку. Як будь-якому повинні пробратися через усі обіцянки більш чітким, більш молодих і більш сяючої шкіри, підібрати продукт, який буде насправді поставити? Ну, в цій статті я сподіваюся допомогти зі списком речей, щоб шукати, чого слід уникати, і чому.

Отже, давайте почнемо.

гарне

По-перше, давайте почнемо з декількох з речей, які ви хочете бачити у своєму наступному анти старіння продуктів по догляду за шкірою. Тепер це новітня і найкраща, кращий з кращих інгредієнтів, але не повинно вас лякати. Просто тому, що вони найкращі, не обов’язково означає, що вони є найдорожчими.

Phytoessence Вакаме є компонентом, який є похідним від типу водоростей знайдені в морях навколо Японії. Це допомагає збільшити рівень гіалуронової кислоти в шкірі шляхом інгібування ферменту гіалуронідаза, який руйнує гіалуронової кислоти. “Ну і що”, ви говорите?

Гіалуронова кислота, або hyaluranon, є одним з основних елементів шкіри, і допомагає в ремонті шкірної тканини. Це також допомагає зберегти колагенових і еластичних волокон один з одним, підтримуючи пружність, гладкість і еластичність шкіри.

Гіалуронова кислота може почати знижуватися з віком, але також може знизитися з частим впливом УФ-випромінювання B, що призводить до засмаги. Запалення після засмаги сприяє зниженню кількості гіалуронової кислоти виробляється на клітини шкіри.

Ця втрата гіалуронової кислоти може призвести до менш юний зовнішній вигляд, і запропонує розвиток темних кіл під очима. Phytoessence Вакаме може реально допомогти відновити рівень гіалуронової кислоти в шкірі, що і кілька молодої людини.

Нано-Lipobelle H-EQ10 дивовижний новий тип нанотехнологій для шкіри. Це “нано емульсія” форма коензим Q10, який може глибоко проникати в шари шкіри, де його антиоксидантними властивостями запобігти утворенню вільних радикалів.

Це де ви можете бачити значне зменшення тонких ліній і зморшок, і збільшення колагену і еластину. Уявіть собі, що, шкіра виглядає молодшою ​​зсередини, геть!

Тепер, багато продуктів анти старіння шкіри догляд буде включати в себе коензим Q10 в список інгредієнтів, але він не може робити споживачеві ніякої користі. Більшість продуктів, які містять CoQ10 не мати його в достатній концентрації, щоб насправді працюють.

погано

Це лише деякі з інгредієнтів, які ви не хочете бачити у своєму анти-старіючий продукт догляду за шкірою. І я поясню, чому.

мінеральне масло

Мінеральне масло можна знайти в сотні, якщо не тисячі, продуктів для шкіри з тієї єдиної причини, що це дешево! Цей інгредієнт може сховатися за різними назвами, такими як: вазелін, рідкий парафін, albolene і парафіну, просто назвати декілька.

Здавалося б, з “чорного золота” в назві, що, звичайно, це має бути добре для шкіри. Навпаки, мінеральне масло насправді не те, що ви хочете знайти у вашому анти старіння продуктів по догляду за шкірою. І ось чому.

Шкіра є найбільшим органом в організмі, і одна з його робіт є збереження рідини від випаровування, а також усунення токсинів з пор через піт.

Коли мінеральне масло наноситься на шкіру він може закупорювати пори і тримати своє тіло від токсинів. Вона також може подразнювати шкіру, викликають акне вікна спалаху, і навіть привести до передчасного старіння. Мінеральне масло в кінцевому підсумку може призвести до вашої шкіри стають потрісканими і сухими, протягом тривалого періоду використання.

аромат

Кожен хоче, щоб добре пахнути, чи не так? Але ви дійсно знаєте, що в ті аромати таємничим вказані на етикетці? Більшість людей цього не роблять.

Багато компонентів, які складають аромат може бути токсичним, або ще гірше, канцерогенні. Вони потім наносять на шкіру в лосьйон або крем, і шкіра згодом поглинає потенційно смертельних сполук.

Я волію, щоб мої продуктів анти старіння шкіри догляд, вільної від токсичних сполук, спасибо!

парабенів

Парабени: етил-, метил-, бутил-і пропілпарабен які зазвичай використовуються в косметичній промисловості як консервант. Звучить досить доброякісної спочатку, поки ви не подивитеся на всі дослідження і подивитися катастрофічні наслідки цієї групи інгредієнтів можете мати на вашому здоров’ї в цілому.

Paraben використання було пов’язане з шкірної висипки, алергічні реакції, і навіть може втручатися в роботу ендокринної системи, на думку деяких опублікованих досліджень. Інші дослідження йдуть ще далі, вважаючи, що вплив парабенів може призвести до раку.

Не помиліться про це, є багато інших інгредієнтів, які вимагають обережності, але це лише декілька, що потрібно звернути увагу при пошуку якості анти старіння по догляду за шкірою. Тим не менше, тепер ви озброєні більш докладної інформації про те, як знайти найкращі ті, які будуть працювати на вас.