шкідливого впливу соляріїв – вони реальні

Засмаги може бути простий спосіб, щоб отримати чудову засмагу, не витрачаючи годинник під гарячим сонцем. Тим не менш, соляріїв отримують погану репутацію через міфи і чутки про людей, готуючи їх внутрішні органи, і їх шкіра падає через занадто великого ультрафіолетового випромінювання. Як страшно, як здається, соляріїв мають шкідливих ефектів, пов’язаних з ними, проте вони не збираються готувати ваші нутрощі і зробити вашу шкіру відвалиться.

Ультрафіолетові промені, які соляріїв випромінюють вважаються найбільш небезпечним аспектом соляріями. Існують 2 основних типи ультрафіолетових променів: UVA і UVB. УФ-промені такі ж промені, пов’язані з сонячних променів, які можуть викликати опіки або рак шкіри. Солярії основному випромінюють UVA променів. Цей вид енергії, як вважають, проникають у шкіру набагато глибше, ніж UVB, і тому може викликати довгострокові пошкодження шкіри. Люди, які використовують солярій в межах рекомендованого обмежена в часі, піддаються набагато меншому ризику отримання опіків – у зв’язку з характером UVA променів. Тим не менш, UVA промені також пов’язані з самої смертоносної форми раку шкіри, злоякісну меланому. У зв’язку з популярністю, а іноді і зловживання соляріями, злоякісна меланома стає все більш поширеним.

Надмірне використання солярію або засмаги в цілому також може призвести до втрати еластичності шкіри і передчасного старіння. Багато людей не розуміють, ці ефекти значно пізніше в житті у зв’язку з затримкою збиток від шкідливих променів. Деякі прихильники соляріїв стверджують, що УФ-промені здоровий спосіб просування організму виробляти вітамін D, але кількість ультрафіолетових променів, необхідних для це дуже мінімально.

На щастя соляріїв може бути безпечним і небезпек може бути обмежений при правильному використанні захисних заходів. Більшість соляріїв забезпечують УФ-захисним лосьйони і окуляри для споживачів. Хоча там дійсно немає абсолютно безпечні дії ультрафіолетових променів, солярію не повинен бути зухвалим рак пристроїв, якщо їх використовувати протягом рекомендованого діапазону і межі.

Суть в тому, якщо ви використовуєте обережності і правильні методи, щоб захистити себе, солярій може бути відмінний спосіб поліпшити зовнішній вигляд вашого засмаги.