саморобні ванни і тіла

Для багатьох жінок, проходячи по проходу в Wal-Mart з ванни і тіла в ньому без поглянути неможливо. Бізнесмени наздогнав цього явища і, як наслідок, багато приватні ванни і тіла етикетці продукту з тепер можна побачити в Інтернеті.

На жаль, не у всіх є гроші, щоб балуватися цими суєт. Але думати про це, якщо інші можуть зробити їх, то чому ти не можеш?

Припускаючи, що ви дати собі перерву і вам буде потрібно час, щоб створити щось чудове. Ви навіть можете взяти його на наступний рівень, і є кілька друзів так що всі ви можете спробувати його. Створіть кілька ванни і тіла над вином і зробити партію з нього. Кожен з вас може вивести свою продукцію назад у ваш будинок і повідомити, наскільки добре результати.

Є цілий ряд рецептів для ванни і тіла продукти, які можна знайти в Інтернеті, одним з яких є Мило Apple. Для того, щоб зробити своє власне мило Яблуко, то вам потрібно 4 унції чітких і гліцеринове мило без запаху, 1 столову ложку рідкого мила, 1 чайну ложку рідкого гліцерину, ½ чайної ложки Застосувати Аромат олії, 2 краплі червоного харчового барвника і ½ чайної ложки меленої кориці. Ви можете використовувати будь-який з цих інгредієнтів у вашій майбутній рецепти мила так що не потрібно турбуватися, якщо є залишки.

Розтопити гліцеринове мило в каструлі на повільному вогні. Коли розтанув, додати рідке мило і гліцерин. Рух це добре. Акуратно додати всі разом аромат, колір і корицю. Перемішайте і залиште на дві хвилини принаймні, або поки ви не починаєте бачити рішення загуснути. Тоді, тепер ви можете вилити його у форми, такі як банки здоби або мило форми. Переконайтеся, що дозволяє йому встановити повністю, перш ніж покласти новоспечених ванни і тіла продукції в поштову замок сумки зберігання.

Ці мила роблять великі маленькі подарунки. Тільки уявіть собі: ви не повинні ступити в магазині ванни і тіла, щоб отримати один. Він має індивідуальний підхід, він дозволяє досліджувати вашу творчість, і це дуже весело.