природний сонцезахисний крем з UVB і UVA захист від сонця

Природні Сонцезахисний крем, у формі оксиду цинку був використаний протягом поколінь. Оксид цинку є єдиним сонцезахисний крем інгредієнт, який FDA визнаний як має як UVB і UVA широкий захист спектра.
На відміну від хімічних сонцезахисний крем, природний оксид цинку сонцезахисний крем не може бути вбирається в шкіру і не метаболізується в організмі. Природні мінеральні сонцезахисні креми оксид цинку, не втрачають своє сонце.

UVA і UVB – що це таке?
УФ-промені, найбільш часто пов’язані з сонячних опіків, але це УФ-променів, які проникають в базовому шарі шкіри.
УФ-А-промені викликають зморшки і передчасне старіння шкіри і УФ-А-промені можуть викликати пригнічення імунної системи і сприяє розвитку меланоми.

Хімічні інгредієнти сонцезахисного крему призначені для поглинання частини UVB (палючими променями) або UVA (причину старіння і раку шкіри) променів. Сонцезахисні креми які хімічно поглинати промені вже давно ефективно проти УФ-В променів. Сьогодні хімічні речовини додані, щоб допомогти екрану УФ-А променів. Деякі з цих речовин може погіршитися у світлі і перервати з УФ-B поглинаючі компоненти, в той час як інші можуть викликати роздратування шкіри або гірше.

Загальні компоненти сонцезахисних хімічних канцерогенів і / або гормон руйнівників, в тому числі діетаноламін, триетаноламін (DEA, TEA), Padimate-о, октілдіметіл ПАБК, бензофенон, оксибензон, гомосалат, октіл-метоксіціннамат (октіноксат), саліцилати, і парабени.

Є безпечним природним сонцезахисним кремом?
Нам потрібно вибрати те, що пропонує найменшу шкоду. Звичайно, покриття з одягом завжди безпечна, але це не завжди практично, особливо якщо наші діти будуть плавати на сонці протягом тривалого часу. Рекомендації: триматися подалі від сонця з 10 ранку до 3 вечора і покривати капелюхи та одяг в цей час. Якщо ви знаходитесь на сонці протягом тривалого часу або плавання, використовуйте мікронізований оксид цинку природний сонцезахисний крем. Помірний світло кожен день здоровий.
Там завжди будуть статті, які стверджують, що оксид цинку може бути небезпечно. Ми не можемо сказати, що це 100% безпечно (немає жодного фізичного чи хімічного заснований не може зробити цю заяву!). Але це найменш токсичних варіант, який забезпечує найбільший захист, поруч з прикриваючись одягом.

Природні мінеральні сонцезахисні креми оксид цинку визнаний найефективнішим природним сонцезахисним кремом. Сонцезахисний крем без токсичності! Зручно використовувати на дітей, діти, дорослі, бабусі і дідусі … всією родиною!

Ви і Ваша сім’я заслуговує найкращих природних сонцезахисний крем?