природний догляд за шкірою – як вітамін С на основі Clinique косметика може творити дива для вашої шкіри

Один з найпопулярніших і широко використовуваних антивікових компонентів шкіри, звичайно, вітамін С. У анти-старіння шкіри лікування, вітамін С, ймовірно, найбільш ефективний інгредієнт з них усіх. Шкіра отримує багато великих вигод від вітаміну С, такі як допомагає позбутися від вільних радикалів, які можуть серйозно пошкодити вашу шкіру, а також допомагає організму збільшити виробництво колагену. Виробники також вклали величезні гроші в дослідження способів, щоб знайти альтернативних форм вирішення основна проблема, яка відбувається окислення вітаміну С, коли піддається впливу повітря і він окисляє негайно таким чином роблячи його неефективним. Підвищення концентрації вітаміну С, щоб він не втрачає своєї ефективності є лише одним рішенням, що вони знайшли для протидії цій проблемі. Часто час від часу, виробники будуть підвищувати концентрацію до 10%. У міру збільшення концентрації вітаміну C збільшується зростає і ціна. Так що з цієї причини багато споживачів шукають альтернативу шкіри продукти, які містять вітамін С.

Деякі похідні вітаміну С може легко проникати в клітини шкіри і випустити відповідну кількість кислоти, щоб допомогти виробництва колагену, і вони ідеальні. Найбільш поширеними жиророзчинний вітамін C похідної в продуктах догляду за шкірою називається аскорбілпальмітат. Цей інгредієнт є більш стабільною і менш дратівливим, ніж вітамін С в поодинці. Інший похідної водорозчинні аскорбіл фосфат магнію. Цей інгредієнт також хороший для продуктів, які зроблені спеціально для чутливої ​​шкіри і може зменшити будь-які наслідки свербіж і висип і т.д. Обидва цих похідних НЕ окислюються так само легко, як вітамін С і не викликає стільки роздратування, яка є відмінним крок вперед (хоча слід зазначити, що вони не настільки ефективні, як чистий вітамін С). Тепер залежно від індивідуального використання, ефективності продукту буде змінюватися, іноді за досить багато. У той час як вітамін С продукти будуть добре працювати для деяких вони можуть бути марними для інших. Деякі інгредієнти для догляду за шкірою продукту не ефективне для всіх типів шкіри або, так що з метою підтримки і підвищення ефективності продуктів Ви повинні переконатися, що ви зберігаєте продукти належним чином.
Отже, який вітамін С продукти варто купувати тоді?

Що ж, це дійсно гарне питання, насправді це, безумовно, краще, щоб перевірити продукт, перш ніж купувати продукт, заснований по догляду за шкірою з вітаміном С. Можна також визначити ефективність на колір продукту – продукту марно і шкідливо, якщо вона жовтувато-коричневий, оскільки це означає, що він піддався впливу повітря і окислюється, як описано вище. З вітаміном С продукти ви повинні прочитати етикетку дуже ретельно, щоб переконатися, що ви не витрачаєте гроші на продукт, який не буде працювати!