отримати коричневий колір, який вам підходить

Як добре відомо, дія сонячних променів, особливо якщо повне довше цикл годин небезпечні вправи. Ультрафіолетова енергія може затемнити шкіру червоніти, але вони можуть вплинути на серйозні наслідки, що призводить до зло шкіри теж. І так, тому що це, красу світу відбувається, щоб зробити конструкцію різних альтернатив для дублення шкіри. Перший загар привели до винаходу зазвичай рудим флеш значення на шкірі, які не могли бути прийняті в якості реалістичною впливу тіла.

З приходом першого засмаги винахід, вона надихнула діяльність генерувати більше засмаги урожай, який буде не тільки виробляти реалістичні засмаги рум’яна, але буде жити довше на шкірі. В даний час існує два види засмаги врожаю ви можете знайти на ринку: загар зсередини засмаги культури, а засмага від минулого врожаю засмаги.

California Tan, приділяючи сказати оперативного засмаги шкіри нахилився лінію УФ лосьйонів. Проте їх урожай не тільки попередити їх надійності для досягнення чудовою, що світиться засмага вплив, але, побажає прийняти помисли шкіри теж. Засмагла Каліфорнії був у світі краси, так як вони створили свої вимагають навчити їх відданість дати промисловості з шкірою виховання культури в 1987 році.

Засмагла Каліфорнії врожаю як самий простий, швидкий і сильний спосіб почесних засмаглою шкірі рум’янець

З урожаєм California Tan, повний новий погляд на загар шкіри була поширена на галузь. Як тільки нереально, а іноді й небезпечно застосування перед засмагою процесів різко перекручені в моторні, оперативний, рідний-засмага, і прості,-до-шкірі додатків. Засмагла Каліфорнії вихід є скрізь від салонів і будь-який інший приналежності.

Все, починаючи від своїх похмурих засмаги, туман-спрей на врожай, брифінг лосьйони, до відкритого масштабах обладнання, які будуть використовуватися із застосування, California Tan гарантував, що все вдосконалюється для досягнення безболісної, сірий, ретельний дублення шкіри. З цією колекцією, є ясно одне похмуре засмаги продукт, який підійде вашій шкірі і переваги.

Залежно від ваших уподобань, ви могли б отримати час рідні-загар, не виходячи з вашого будинку або зустрічі експерти роблять рослини для вас. У будь-якому випадку, застосування забезпечується, щоб дати вам, що світяться, здорової, і прийнятої-засмага вплив на вашу шкіру. Це тому, що кожен продукт California Tan формулюється з правом інгредієнти косметики, яка не піде на компроміс шкіру увагу при отриманні цінного, очевидно врожаю.

Чотири розслабленої шляхів на досягнення звичайні-коричневу шкіру виглядати з урожаєм California Tan

Отримання коричнева шкіра робиться фаза-на-сцені. З Каліфорнія Тан Темний загар продуктів, кожна прогулянка переконала спосіб досягнення засмаги погляд. До них відносяться:

• Підготовка робиться, щоб прискорити відповідь і цінні досягнення похмурими висновками. Перед похмурим додатка необхідно відлущує шкіру з використанням Каліфорнії засмаги без сонця Primer. Гоління принаймні за день до, і зволожуючі 2:00 повинно бути зроблено до застосування.

• Розробка застосування Каліфорнії зроблено впливом Tan Sunless захисний крем або Каліфорнії Tan Sunless Self-Tanner щедро і рівномірно на шкіру.

• Продовження засмаги результат для тривалого використання відтінок значення Без сонця Wash вологості, без сонця розширювачі і свершителем продукції, а також

• підвищення результатів, підкреслюючи його з Sunless комплекти коректор або порошок без сонця Автозагар і After Glow Shimmer. Використання сонцезахисного крему буде тримати нахил нешкідливі і більше на вашій шкірі.