гіпнотичний Eau Sensuelle – оригінальні парфуми від Dior

Hypnotic Poison Eau Sensuelle є останньою зміною Hypnotic Poison від Dior, інший чуттєвої парфуми, щоб насолоджуватися. Він показує традиційну жіночність жінка має вишуканість і елегантність .. Духи фокусується на ванільних орхідей, вічної краси, яка несе ауру чуттєвості і свіжості.

Цей аромат в порівнянні з нюхові афродізіаки його композицію із зображенням троянди, іланг-іланг, квіти апельсина, орхідея, тубероза, зелені ноти, ваніль, сандалове дерево, деревні ноти і мускус. Відкриття рясніє квітковими пряністю супроводжується теплим відтінком ambery. Поєднання зелених нот, теплих мускусу і сандалового дерева увірвалися в дивовижний запах. Парфумер Франсуа Демаші розроблений цей аромат.

Сексуальний аромат залишає добрий слід в сухий вниз. Крім того, дивовижна гармонія нот не нав’язливим. Запах триває і залишається близько до шкіри.

Гіпнотичного Яд вода Sensuelle унікальна від первісного таким чином, що при цьому варіанті ваніль більше посилюється. Перший центрів більше на жасмин нот в композиції. Деякі вважають, що perfumistas Sensuelle більш легка версія батьків .. Інтерпретація аромату залежить від шкіри хімії. Тим не менш, якість Hypnotic Poision світить в Sensuelle. Моніка Белуччі є особою Poision Hypnotic Eau Sensuelle. В оголошенні матеріалу, вона прикрашена у фіолетових орхідей в повному розквіті. Глибокий червоний і прозорий флакон увінчаний кришкою кабошон у фіолетовий колір. Вона доступна в 1,7 і 3,4 унцій туалетної води.

Досвід магія чуттєвість з Hypnotic Poison від Dior Eau Sensuelle.