Як провести день спа у Бангкоку

У Бангкоку є нескінченні речі, щоб насолоджуватися. Так, багато туристів в підсумку повністю вичерпана тіла у зв’язку з завершенням дня. Потім приходить інший радості від Бангкока. Розслаблюючі спа-процедури. У Бангкоку у вас є 3 різних варіантів спа-процедур.

Перший варіант, це на міжнародному розкішних спа-готель або спа-курорт. Як правило, всі великі готелі і курорти пропонують спа-послуги. Наприклад, Peninsula Hotel, або Mandarin Oriental були відомі за свої послуги спа-центр. Єдина проблема полягає витрат. Коли ви насолоджуєтеся 2:00 сесії з вашою подругою, фактичний рахунок (у тому числі 7% ПДВ і 10% за обслуговування) буде легко понад $ 500 США.

Другий варіант полягає в одному з дешевих масажних салонів. Насправді, це самий простий вибір. Майже в кожному мощених вулиць Бангкока, ви не можете пропустити масаж магазині. Тут ви можете отримати 2:00 гідний тайська традиційний масаж в тільки 12 доларів. Для пар, і деякі хороші чайові (100 бат за кожен), це всього лише 28 доларів. Як правило, піші туристи і місцеві жителі просто піти з цією опцією. У більшості цих місць, ви також можете отримати масаж ароматерапії олія. Але ви повинні бути обережні, тому що багато хто з цих місць, використовуючи тільки дешеві масажні масла. Якщо ваша шкіра чутлива, є великий шанс, ваша шкіра може бути в біді. Крім того, ці місця, як правило, шумно іноді, особливо місце з великою кількістю туристів. Наприклад, “Здоров’я землі» в Сатхорн був популярний. Але тепер, вони зайняті китайськими туристами, а іноді може бути досить гамірно. Якщо ви не турбують можливі шуми, це, ймовірно, краще співвідношення ціни і якості варіант.

Третій варіант користується в одному з незалежних спа-день. Багато спа-день у Бангкоку складалася з декількох номерів лікування. Деякі з цих місць були названі в розділі “Клініка краси” або “лікувальний центр”. Насправді деякі з цих місць забезпечити досить гарне обслуговування порівняти з курортів розкішний готель винятком того, що їх ціни і дизайні інтер’єру виглядає набагато простіше. Один із прикладів день спа у Бангкоку “сенсі Spa” розташований в розташований в Шіло-роуд. Вони надають багато обличчя і тіла, послуги з лікування і, звичайно, тайський масаж і рефлексологія ніг. І тарифи цілком прийнятні. І використання їх просування по службі, ви можете насолодитися 2:00 повний комплекс послуг спа якості близько 60 доларів на людину. Таким чином, для пари, це 120 доларів за 2 години послуги спа-центр. Ви можете перевірити свої промо-сторінка для найбільш актуальну інформацію. Інше гарне місце Я був в це “Король і я Spa & Massage» на Сукхумвіт 12. (Тель 02-252-5248). Я не був в змозі знайти їх сайті. “Король і я” розташований недалеко Asok і зручний доступні з багатьох місць Сукхумвіт. Є також багато місць, названих як “XXXX спа”. Але ви повинні знати, що багато місця просто дорожчій версії «дешевих масажний салон”.