Наскільки ефективно Proactiv рішення для боротьби з акне

Якщо ви читали етикетки на найбільш поширених бойових прищів, то ви, можливо, вже відомо, що більшість з них не містить перекису бензоїлу. Це відбувається тому, бензоїл пероксид буває дуже ефективно усуває акне бактерій.

Однак, бензоїлу пероксид має одне надто поширений побічний ефект, що і в тому, що вона прагне, щоб залишити шкіру сухий червоний і тріщини, які можуть залишити шкіру більш вразливою для подальшого вторгнення бактерій, що викликають акне. Що робить Проактивний Рішення настільки відрізняється від інших лікування акне, які перебувають на ринку в тому, що вона не тільки лікування акне шкури з концентрованим розчином перекису бензоїлу, але він також лікує шкіру, щоб протидіяти побічні ефекти перекису бензоїлу, залишаючи неушкоджену шкіру чітких і viverant.

Секрет криється в Проактивний Рішення три кроки схеми лікування, який лікує шкіру в цілому, а не тільки самі вугрі що й інші загальні бойові прищі ліки роблять. З першого кроку лікування Проактивний Відновлює Cleanser використовується нишпорити шкіру від мертвих клітин шкіри і поверхневих масел і бруду і в той же час змушуючи бензоїлу пероксид глибоко в пори шкури, де вона найбільш ефективна.

Наступний курс в Проактивний схеми лікування для пожвавлення тонера, яка швидко і immeditaly протидіє шкідливого впливу перекису бензоїлу, залишаючи бензоїлу пероксид пастці глибоко всередині шкури пори. Останнім кроком є ​​проактивним лікувальні лосьйон, який спеціально розроблений, щоб не забивати пори шкіри, що дуже важливо. Це остаточної обробки Лосьйон містить також слабким розчином перекису бензоїлу, щоб функціонувати в якості захисного бар’єру для будь-якого вторгнення бактерій між процедурами.