Ліпосакція яку анестезію використовують для процедур ліпосакції

Якщо ви замислюєтеся про ліпосакції, ви можете бути стурбовані болю факторів, що беруть участь. Один з ваших перших питань, може бути про загальну або місцевої анестезії використовується під час процедури. Правда в тому, що існує кілька різних анестетиків, які можуть і може бути використаний протягом того ж лікування.

Багато в чому це залежить від області проходять лікування, пацієнт і техніка, використовувана. Ось деякі з поширених видів використання анестетиків в ліпосакції:

Загальна анестезія зазвичай використовується для більшості процедур ліпосакції. Використовуючи це означає, що пацієнт знаходиться повністю поза для лікування. Деякі області вимагають вони ще не спить, щоб зробити цю процедуру більш безпечною. Наприклад, пацієнт повинен лежати на боці, щоб фланги працювали. В цілому, існує ризик перекидання або зсув дихальну трубку в середині процедури.

Для деяких методів, тільки загальної анестезії може бути використаний. Сухих, вологих і супер вологі методи повинні використовувати загальну анестезію, хоча сухі техніка дідівський спосіб і більше не використовується. Інший метод, який зазвичай використовується загальна анестезія є підсилювачем процедури ліпосакції.

Припухлі техніку покладається виключно на місцеву анестезію для його лікування. Насправді, він використовує місцеві на зовнішній стороні, а також вводять суміш лідокаїну і адреналіну в області лікування. Пацієнт може бути повністю прокидаються для цієї процедури. Звичайно, якщо вони занадто стурбовані цим, взагалі може бути використаний.

Майте на увазі, що ризик ускладнень зростає з використанням загальної анестезії під час ліпосакції. Існує завжди є шанс, що у вас буде реакція на анестезію і це може викликати проблеми, починаючи від легких алергічних реакцій навіть смерті. Так що, якщо у вас є вибір, місцеві є шлях.

Якщо Ви зважилися на метод, який використовує загальну анестезію, знайте, що вам може знадобитися, щоб залишитися на ніч для оптимального відновлення. Під місцевим, процедура може бути зроблена в клініці хірурга і ви можете йти додому, поки хтось там, щоб везти вас. Час відновлення також швидше під місцевою і ризик втрати крові знижується.

Як тільки ви вирішили, що ви будете мати, ліпосакція, вибрати кваліфікованого пластичного хірурга, що є сертифікованим і ліцензію на практику. Запитайте його, що методи, які він використовує і те, що він рекомендує анестетиків для кожного.

Запитайте про свій досвід виконання цієї процедури і подивитися на його до і після портфелі. Не бійтеся задавати йому питання. Ваша безпека його числа відносяться, і, якщо вона ставить ваш розум в спокої, він повинен бути більш ніж раді відповісти на всі ваші запитання.

Розкажи йому про яких-небудь захворювань або рецепти ви приймаєте, особливо якщо ви збираєтеся поставити її під із загальним. Дайте йому зрозуміти, будь алергічної реакції у вас був минулого анестезії, загальні і місцеві.

Ліпосакція є відмінним способом, щоб дати вашому тілу стрункішою shapelier погляд, коли дієта і фізичні вправи невдачу. Знаючи про ваших варіантів анестезії є кроком у напрямку вибору правильної техніки для вас.