Зволожуючий догляд за шкірою терапії – як ці формули відповідав

Подивимося правді в очі. Є сотні, якщо не тисячі формул, які підпадають під категорію зволожуючих терапії догляду за шкірою, і ви ніколи не замислювалися, як саме ці формули досягати? Чи справді вони ефективні у зволоження шкіри, а також надання його з антиоксидантами та інших необхідних поживних речовин, які просто необхідні для підтримки хорошого здоров’я шкіри? Відповідь на це питання немає, коли мова йде про більшість цих продуктів.

Є завод основі зволожувачів на нафтовій основі сполук, а тепер без масла всі заявлені формул, щоб дати шкірі саме те, що йому потрібно. З усіх цих різних продуктів, формули, які найкращим чином відповідають стандартам для досягнення здорової, шкіра виглядає молодшою, без сумніву, ті, які особливість рослинного походження, масла і віск в якості інгредієнтів. Так чому ж не компанії просто використовували ці інгредієнти?

Зволожуючий догляд терапії шкіри лосьйоном, який має природні сполуки коштують дорожче у виготовленні, ніж на нафтовій основі і без масла формул. Природні сполуки вимагають спеціальної обробки для того, щоб гарантувати, що сутність масла і віск, залишається незмінним. Ці процеси гарантувати, що ви отримуєте все, що від цих сполук, які створила природа.

Саме через додаткових витрат, необхідних для використання цих натуральних інгредієнтів, які багато компаній використовують нафтовій основі сполук, хоча вони неефективні при зволоження шкіри. Шкіра поглинає тільки невеликої частини цих компонентів, так як мінеральне масло, парафін, вазелін і через їх щільності. В основному вони лежать на вершині вашої шкіри і закупорюють пори.

Нафтовий основі сполук було показано, що сигнал на сальні залози, що зниження вироблення шкірного сала в порядку. За відсутності вимірних вологи, що надаються на нафтовій основі сполук заліза і ваш видобуває менше нафти, то, що ви отримаєте в результаті не шкіра, яка сильно суха. Це, очевидно, не є метою ефективної терапії по догляду за шкірою зволожуючий.

Без масла формул на ринку використання з’єднань, таких як гліцерин, для того щоб замінити натуральні масла, але ці гліцерин не передбачають шкіру поживними речовинами, які завод масла роблять. Використання гліцерину призначений для управління кількістю масла, присутнього в шкірі них, так що немає надлишкового справжнє масло. Надлишок масла в шкірі частково винен в утворенні вульгарних вугрів, а разом з мертвими клітинами шкіри олія діє підключити фолікулів.

Кращий спосіб контролювати рівень масла в шкіру є використання всіх природних рослинні зволожуючий догляд за шкірою терапії лосьйон, який має пристрасть Maracuja екстракт плодів і масло жожоба. Мало того, що ці прекрасні масла забезпечують те, що ваша шкіра потребує для того, щоб бути здоровими, але вони також регулюють вироблення шкірного сала, таким чином, що ніколи не дозволяє шкірі стати сухою або надто жирною.

При виборі між різними зволожуючими лосьйонами шкіру догляд терапія, ваші кращі варіанти, щоб піти з продуктами, які містять антиоксидантні і незамінних жирних кислот рослинного походження багаті сполуками. Ці продукти будуть мати вашу шкіру в кращому стані в найкоротші терміни.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.