інші методи лікування шкіри, крім пластичної хірургії

Може бути, у вас є деякі невеликі лінії навколо очей і складки вашого рота, який ви хочете позбутися. Можливо, у вас більш серйозні необхідності для лікування шкіри, як сонце або пошкодження видалення татуювань. Як ви думаєте, що Ботокс, Рестилайн або Juvederm ін’єкції є єдиними варіантами в дорогому клініці? Не обов’язково. Багато людей шукають, щоб доступне школи лазерної, де студенти готуються. Існують сотні способів поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри. Що б ваша шкіра ситуації, є кілька варіантів на вибір мінімально ухильно шкіри наплавлення лікування, щоб пити більше води і отримувати більше сну.

Є високотехнологічних лазерних шкіри Машини та обладнання для видалення пошкоджених і зморшкувата шкіра, яка дозволяє нові шари шкіри розкриваються, і старі шари шкіри “випаровуються” лазером виявлення нової шкіри. Після короткого кількості часу загоєння результати міцніше, гладкою і молодий вигляд поверхні шкіри. Лазер використовує промінь світла, щоб випарувати зовнішні шари пошкодженої шкіри в точно контрольованих рівнів проникнення. Лазера можна наносити на шкіру в коротких імпульсів, щоб видалити нерівними контурами, знебарвленого областей, татуювань, або кровоносні судини. Який би лікування ви вирішили зробити буде залежати від ваших конкретних потреб і ситуації. Є кілька інших способів миттєво поліпшити вашу шкіру безкоштовно!

краще харчуватися

Видалення з високим ступенем переробки та несолодкі страви, а також високу солодку їжу миттєво допоможе вашій шкірі виглядати краще, і ви будете почувати себе краще теж. Їжте більше фруктів і овочів і триматися подалі від фаст-фуду!

пити більше води

Замість того, щоб замовити соди, яка є порожньою калорії, попросити води. Ваше тіло майже повністю складається з води, і ваше тіло потребує цього, щоб позбутися від токсинів і поліпшити свої клітини. Коли ви зневоднює ваш організм кофеїну, цукру і сонця, потрібно пити води, щоб зберегти шкіру пружною, гладкою і зволоженою. Плюс ті темні кола під очима-частково є від нестачі води.

кинути палити

Ніщо не може поліпшити вашу шкіру більше, ніж це прямо тут. Коли ви курите, ви вдихаєте забруднюючих речовин, токсинів і отрут у вашому тілі, які всмоктуються в кров, які живлять ваші клітини. Чим більше ви курите більше ваші клітини страждають. Уражені клітини, тим більше зламаних зовнішній вигляд.

здійснювати

Коли ваше серце качає сильно, він циркулює кров, і коли ви дихаєте важко, більше кисню йде в легені яких ваші клітини повинні бути здоровими. пітливість природно видаляє забруднення і ви навіть спати краще.

спати

Отримання достатнього відпочинку є одним з найбільш важливих речей, які ви можете зробити. Ваше тіло потребує, щоб перезарядити. У той час як ви спите, ріст клітин відбувається, і важливі гормони випустили, коли ви спите збалансувати природний ритм організму, допомагають загальний зовнішній вигляд шкіри.

Тримайтеся подалі від сонця

Носіть капелюх, носити сонцезахисний крем! Сонце миттєво руйнує поверхню шкіри і якщо ви отримаєте згорілий ваша шкіра ще більш уразливими для зміни кольору шкіри, родимки, раку та інших проблем зі шкірою.

Ви не повинні жити у Беверлі-Хіллз і є пластикова одного хірурга дозволити собі виглядати красиво, просто зробивши свідомий вибір, ваша шкіра буде швидше виявити більш молодий і сяючий вигляд.