є трав’яний шлях правильний шлях

Все більше і більше людей воліють жити трав’яний життя: перехід від хімічних речовин і наукові ліки, і беручи традиційні трави, щоб зробити все від втрати ваги, щоб полегшити біль. Вони часто кошти, які були використані в громадах протягом сотень або навіть тисяч років, і в даний час прийняті для продажу по всьому світу через претензії людей про їх повноважень.

За останні кілька десятиліть ми стали свідками вибуху популярності трав та альтернативної медицини в цілому, так як люди все частіше шукають чудодійні ліки, які можуть допомогти їм, коли їх лікар або звичайній аптеці не можуть. Підключення до традиційних громадам також звертається до тих, хто хоче повернутися до більш духовним, міф на основі способу життя, замість тестування всі в лабораторії. Крім того, часто вважається, що за допомогою трав, а не хімічні речовини можуть уникнути можливих побічних ефектів покласти багато синтетичних речовин в організм.

Багато людей, однак, сказати, що рослинні лікарські засоби просто навантаження фетиш, призначений для продажу довірливих людей деякі некорисні рослини за високими цінами. Коли трави дійсно є деякий ефект, це списати на них плацебо. Це означає, що акт прийняття трава, яка змушує вас відчувати, що ви повинні відчувати себе краще, і тому ви робите, навіть якщо б не було нічого в собі трави, щоб це відбулося.

Більшість вчених, однак, не мають крайні думки за чи проти трав’яних спосіб життя, натомість воліючи вивчати кожну траву, щоб побачити, які не приносять користі і які можуть отримати деяку вигоду. Це призводить до ситуації, коли багато трав’яні акції магазинів трав, які, як було доведено нічого не робити, пліч-о-пліч з тих, які робити – ситуація, яка часто піддається критиці, і багато хто закликає до більшого регулювання лікарських засобів рослинного походження. Беручи неправильний трави можуть бути навіть небезпечні для деяких людей, особливо людей, які вже приймають визначені ліки.