як правильно використовувати Conair система видалення волосся

Conair система видалення волосся є ручним, знімний блок, який має кругову “шліфування” область, яка наноситься на шкіру, як тільки апарат включений. Кілька концентричних обертаються в протилежних напрямках колодки складають цю область, покриту дрібнозернистою шліфувальною поверхні, який видаляє волосся і акуратно прибирає верхній, мертвий шар шкіри, а також. Система ефективна, що він робить – волосся швидко і безболісно видалені до фолікул, а сама шкіра шліфується обертовими майданчик.

Conair є зручним і ефективним пристроєм, який видаляє волосся протягом приблизно двох тижнів, після чого потрібно подача іншої заявки. Обертові диски зношуються в кінцевому рахунку, навіть з відносно нечасто використання вони піддаються, але заміна диски доступні за низькою ціною, і завдання заміни легко. Колодки можуть бути ретельно промивали за допомогою зубної щітки або інші невеликі, відносно м’якою кистю. Сушать на повітрі, вони можуть бути використані кілька разів, розширюючи їх терміну служби.

Однак, як і будь-які інші механічні пристрої, правильне використання має важливе значення для отримання максимальної віддачі від Conair системи, при зведенні до мінімуму ризик отримання травми або небажаних результатів. Подушечки дуже ефективний для видалення волосся і відлущування шкіри, тому ніякий тиск не повинно застосовуватися при використанні Conair системи. Натискання на майданчик важко проти шкіра може бути природна реакція від людей, які звикли до надання тиску для більшої ефективності при різанні або шліфуванням. Однак така дія призведе до надмірного лущення, видалення верхнього шару шкіри, а потім абразивного нижньому шарі, внаслідок чого навколо тертя обпекти на місці. Conair слід використовувати з легким ковзаючі рухи, достатньо, щоб тримати голову в контакті з шкірою, не надаючи навіть невеликий тиск.

Conair система повинна бути використана на абсолютно сухої шкіри. Це є перевагою, що додаткові лосьйони не повинні бути придбані для того, щоб використовувати його. Однак, колодки які вступають в контакт з лосьйон або крем будь-якого роду буде повністю і безповоротно зруйнована, тому необережне момент може коштувати користувачеві майданчик. Отримані результати також кілька запорошених, з фрагментами волосся й біти розшаруванням шкірі залишилися по сліду Conair, тому його слід використовувати в місцях, де це сміття може бути легко містив і очищенні після використання, а не сидячи на заповітної меблів.