як отримати м’яку шкіру

Подивимося правді в очі. Для того, щоб мати гладку, м’яку шкіру продукти ви використовуєте потрапили містити здорова суміш з усіх натуральних інгредієнтів. На жаль, більшість косметичних компаній не дають вам те, що вам потрібно для того, щоб зберегти шкіру якомога більш здоровим. Що вони, як правило, як правило, використовуємо синтетичні сполуки і хімічні речовини для створення своїх продуктів, які зроблять вас мало користі.

Хоча багато продукти догляду за шкірою на ринку рекламуються як природні формули, дуже мало хто з них насправді. Те, що ви зазвичай отримуєте, коли ви купуєте, мовляв, все натуральний продукт являє собою поєднання штучних речовин, які видавали за натуральні інгредієнти. Ці речовини не запропонує вам ні один з вітамінів, мінералів і незамінних жирних кислот, які дійсно натуральних інгредієнтів дасть вам.

Завод заснований сполуки містять все, що потрібно для того, щоб насолоджуватися здорової, м’якої шкіри, і вони мають властивості, які роблять їх роботу набагато краще, з шкірою, ніж синтетичні сполуки роблять. Рослинного походження масла і віск насправді дуже схожі на шкірного сала, який є натуральним маслом, що ваш сальних залоз виробляти. Ця схожість дозволяє їм зволожують шкіру більш ефективно, ніж інші сполуки.

Зволожувачі, що більшість компаній включають у свої продукти за надання Вам м’якої шкіри на нафтовій основі сполук, які не зроблять вашу шкіру дуже добре взагалі. Ці речовини не проникають дуже глибоко в шкіру через їх щільності, але вони йдуть досить глибоко, щоб сигнал на сальні залози, що шкіра має достатній запас вологи. Це викликає сальних залоз, щоб уповільнити виробництва Вашої натуральних олій шкіри.

Мінеральне масло, парафін, вазелін і може призвести до вашої шкіри стають ще суші і flakier, ніж раніше, так що краще залишити продукти, які містять ці інгредієнти окремо. Є ще багато інгредієнти, зазвичай використовуються в продуктах по догляду за шкірою, які ви повинні уникати також. Ви один з людей, які вважають, що місцеве застосування колагену, еластину і гіалуронової кислоти фактично зменшать ваші зморшки?

Правда в тому, що продукти, які показують ці сполуки не дасть вам гладкою, м’якої шкіри. Колаген, еластин і гіалуронової кислоти є занадто молекулярно щільною, щоб проникнення в шкіру, щоб бути можливим. Є природні сполуки, які допоможуть вам значно скоротити ваші зморшки, але вони можуть бути знайдені тільки в декількох з косметичних продуктів там.

Інгредієнти я кажу про являють собою складний білок і фермент синтезу відомий як Cynergy ТЗ і вакаме екстракт бурих водоростей. Cynergy TK працює, щоб дати вам шкіра виглядає молодшою ​​за рахунок збільшення кількості колагену і еластину проводиться. Вакаме піднімає ваш рівень гіалуронової кислоти, захисту цього полімеру від руйнування на хижий ферментів.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Формул, які показують Cynergy ТЗ і вакаме дасть вам м’яку шкіру ви після цього, тому що все в них все природно. Це гарантує Вам здорові шкіри можливо, і здорова шкіра сяє для всього світу, щоб побачити.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.