як мати завивають без літа – годуйте hair_

Деякі люди народжуються з природно красиві, шовковисте, блискуче волосся і зуміли зберегти його таким чином. Але давайте подивимося правді в очі, вони є винятками. Більшість із нас або мають генетично кучерявого волосся або зуміли пошкодити його впродовж багатьох років. Нам доводиться мати справу з “frizzies” в той чи інший момент, і він завжди виглядає гірше, в літній час.

Так що ми можемо зробити, щоб мати “завивають без” влітку?

Перш за все, давайте подивимося на деякі з речей, які сприяють frizziness. Протягом року наші волосся доводиться мати справу з зловживань з фени та щипці для завивки, а також хімічних речовин у барвниках, завивки, випрямлячі та інші продукти по догляду за волоссям. Влітку ми додати до цього перебування на сонці, солона вода на пляжі, хлору в плавальних басейнах, і, звичайно, високою вологістю. Наші волосся не є шанс!

Хоча більшість з нас не готові відмовитися або стиль, або діяльності, що завдають шкоди нашому волоссю, Є кілька простих речей, які ми можемо зробити, щоб звести до мінімуму наслідки стресів додав літа.

сонце
• Рішення – носити капелюх, або використовувати продукт волосся з сонцезахисним кремом

солоної води і хлору
• Рішення – а є ті, хто хотів би запропонувати покриття волосся з якоюсь мастилом, такий як масло какао, просто полоскання волосся ретельно після купання і використання білка шампунь здається більш ефективним рішенням

Хоча це дуже простий і здоровий глузд ідеї, вони допоможуть захистити волосся від додаткового ушкодження.

Як ми можемо омолодити наш уже пошкоджене волосся і подолати frizzies?

Простіше кажучи, годувати вашого волосся. Щоб бути здоровими, блискучими і завивають без, волосся повинні мати велику кількість вологи, а також правильний баланс білків і натуральної олії. Наші волосся складаються з живих клітин, як і інша частина нашого тіла, а, як і інша частина нашого тіла його необхідно підживлювати. Волосся постійно піддаються всі жорстокого поводження, зазначена вище, мало того, що його білки кератину пошкоджений, але дещо втратила свою еластичність і здатність утримувати вологу. Він потребує невеликому TLC, щоб повернути його до життя!

На щастя, є кілька продуктів, які допомагають зробити саме це. Деякі ви, можливо, чули про останнім часом марокканського продукти Олія для волосся. Ці продукти насправді містять Аргана масло (з Марокко), який рекламується як потужне джерело антиоксидантів, УФ-захист, жирні кислоти, вільних радикалів нейтралізаторами, і вітаміни. Якщо це схоже на те, що ви повинні їсти замість того, щоб на ваше волосся, вона – це насправді використовується в кулінарії в Марокко. Цей дивовижний “Супер їжа для волосся”, як відомо, відновити клітинне пошкодження мембрани, покращують міцність, і утворюють захисний бар’єр від триваючих екологічних стресів і втрати вологи. Результатом всього цього харчування є відновлення блиск вашому волоссю, більш здорова шкіра голови, і дметься посічених кінчиків. Немає більше “frizzies”!

Аргана масло було використано марокканських жінок протягом століть для свого харчування і косметичні переваги. Може бути, цей час ми дізналися від них, і спробувати це все природно, без хімікатів рішення відшкодувати той збиток, що ми зробили з усіма хімічними барвниками і завивка, і надмірного впливу шкідливих природних елементів, таких як солона вода і УФ-променів. Це може тільки допомогти нам “бити frizzies” цього літа!