як застосовувати Смокі макіяжу з очей

Очі вікна душі. Вони показують, вашу довіру і додати індивідуальність вашому обличчю. Право макіяжу з очей може допомогти в створенні магії і привернути увагу до ваших очей. Чи є це правильний відтінок тіней для повік або вміло застосовувати туш для вій, застосування макіяж очей має вирішальне значення для вашої загальної рутини макіяж. Використовуйте майстерних прийомів, щоб приховати недоліки і грати краща частина ваших очах. Макіяжу з очей слід наносити після миття очі, щоб макіяж не злипається. Завжди пам’ятайте, життєво важливої ​​ролі очей для зняття макіяжу в збереженні ваших очей здоровими.

Ви повинні вибрати хороший консилер. Завжди вибирайте один відтінок світліше, ніж ваш тон шкіри і повністю покривати будь-які темні круги. Оскільки Smokey очі дуже темні, ви хочете бути впевнені, у вас є гарне покриття тут.

З чорним олівцем очі, проведіть лінію вздовж верхніх вій. Почати тонкої у внутрішнього кута ока поступово стає все товщі, як ви працюєте свій шлях.

Як близько до нижньої лінії вій, як можливо, намалюйте тонку лінію. Можна зупинити одну третину шляху або прийняти все це того, як до внутрішнього кута. Все залежить від того, як драматичні ви хочете подивитися. Пограйте з обох і подивитися, що краще всього виглядає на вас.

Виберіть ваш колір. Фіалки і блюзу гарні для карих очей і сірі, коричневі або блюз гарні для блакитних очей. Вам знадобляться три кольори такого ж відтінку, обведення вибирається мерехтіння і плоті тоноване, середнього тону, яка є матовою і тіні темніше, ніж ваш тон шкіри і колір контуру в матовому або мерехтіння, що є самим темним кольори ви будете використовувати.

Нанесіть основний момент, або самий світлий колір, прямо на ваших брів до складки очі. Прикладіть трохи кольору виділення в каналі кожного ока.

Покладіть середнього тону на вашому століттю. Почніть з ваших вій і працювати ваш шлях до складці очі, зливаючись з кольором виділення.

З чорною рідким підведенням очей проведіть лінію зверху чорним олівцем очі. Це дає йому витривалості.

Top Coat і нижні вії в два шари чорної туші.

димного ефекту очей

Smokey очі завжди виглядати красиво і стильно, і якщо ви знаєте правильні поради по красі застосування макіяжу з очей для очей Smokey ефект може бути дуже простим. Найкраще місце для початку у вашому додатку Смокі макіяж очей з базою тіні для повік, які перешкоджатимуть тіні від злипання в складці очі. Після підготовки очей з базою, то настав час, щоб застосувати підводка для очей в чорний, сірий або коричневий колір. Одним з найбільш важливих Смокі макіяж очей поради, щоб пам’ятати, щоб застосувати трохи світліше кольору підводки для очей вздовж нижньої частини ока, а потім розмазати для бажаного димного ефекту.