як ваша суха шкіра може бути красивою

Шкіра, яка від природи суха має більш дрібними порами, ніж нормальна або жирна шкіра. Справді, пори в суху шкіру практично невидимі. Природно сухої шкіри також тонше, ніж жирна шкіра, яка надає йому повітря делікатес. Доглянута шкіра, яка природно сухою має тенденцію виглядати більш вишуканий, більш тонка, ніж нормальна або жирна шкіра. , Що в багатьох культурах вважається красивою.

Ви можете подивитися в дзеркало і побачити шкіри відшаровується або, ще гірше, пілінг для нестачі вологи. Тонкі лінії можуть з’являтися завчасно. Як сухій шкірі бути красивою насправді?

Всі шкіру потрібно, це трохи допомоги, у вигляді здорового способу життя регулярне використання хорошого зволожуючого крему.

Давайте почнемо з відходом від вашої шкіри зсередини. Ваша шкіра не вистачає масла і води. Увімкніть здоровий масла у вашому раціоні. Полити ложку оливкової олії на свій раціон. Приймати добавки риб’ячого жиру. Дайте вашій шкірі необхідної їй нафти через вашу дієту.

Пити просту воду замість соди, спирту або напоїв, що містять кофеїн. Примусьте себе випивати не менше 8 великих склянок простої води на день. Якщо ви дійсно не може стояти простою водою, вичавити лимон в великий глек з простою водою і охолодіть його. Напій, який зі смаком лимона води протягом дня.

На зовнішній стороні, ваша шкіра потребує пом’якшувальні. Зволожують шкіру релігійно. Вранці, після очищення і тонізації шкіру, нанесіть зволожуючий крем для сухої шкіри. Вночі, після чищення особи, застосувати хороший нічний крем. Після кожного душу або ванни, зволожують все тіло, включаючи руки і ноги.

Якщо ваші ноги сухі і потріскані, мити ноги перед сном, помасажуйте ноги зволожуючим на Ваші ноги і носити шкарпетки, щоб спати. Якщо ваші руки потрібна додаткова допомога, то мийте руки перед сном, нанесіть крем для рук, надіти рукавички і спати з ними.