шампунь керівництво крок за кроком інструкції для великих результатів

Як часто ви повинні використовувати шампунь?

Все залежить від особистості і середовища, в якій ви живете. Основна мета кожного, звичайно, повинні бути чистими здорового волосся.

Якщо вам потрібно шампунем щодня чи ні, залежатиме від того, ви живете в міському середовищі, де ваші волосся імовірно, щоб забрати бруд і бруд швидше.

Вона також може залежати від пори року. Багато хто вважає, що вони повинні шампунем частіше у гарячій погоді, ніж у більш прохолодних або холодних сезонів.

Саме в сторону, дії, описані нижче, допоможуть вам уникнути непотрібних піддаючи ваші волосся до жорстокого поводження або навіть пошкодження при використанні шампуню і в той же час отримувати більші результати.

Не забудьте обрати шампунь, який підходить для вашого типу волосся, будь то жирної, сухий і хімічно оброблені.

Крок 1

Або пройти через ваші волосся з широким гребенем, щоб послабити бруд і мертву шкіру або ніжно масажувати шкіру голови протягом декількох хвилин, який буде робити ту ж роботу.

Розчісування також має перевагу в тому, що ваші волосся не заплуталися, перш ніж мити його. Мокре волосся крихкими і намагається де-клубок мокрими волоссям може призвести до пошкоджень.

Крок 2

Ретельно намочіть волосся теплою водою, уникати високих температур.

Крок 3

Після здачі ложку шампуню на долоню однієї руки, а потім розділити його на долоню іншої руки (просто потерти руки), акуратно розподілити шампунь по Вашому волоссю як можна більш рівномірно, переважно з використанням погладжування дії. (Див. Додаток про кількість)

Крок 4

Промити волосся з щедрим кількістю теплої води.

Крок 5

Промити волосся ще раз з щедрим кількістю теплої води. (Як правило, один раз недостатньо. Це займе багато води, щоб ретельно змити шампунем. Пам’ятайте, шампунь залишку у волоссі може сприяти нудно дивитися волосся.)

Крок 6

Використовуйте рушник і промокніть волосся, (не терти), щоб видалити зайву воду.

STEP 7

Покладіть ложку кондиціонера в долоні, розділити його на долоню іншої руки і рівномірно розподілити по поверхні волосся. Як правило, це світло додаток буде достатньо для лікування волосся. Зазвичай це не призводить до збільшення ефективності кондиціонер, щоб залишити його на тривалий період часу. Кондиціонер зазвичай працює відразу він вступає в контакт з волосся і кутикули.

крок 8

Промити кондиціонер від теплою водою.

Крок 9

Dab або погладити волосся рушником, щоб видалити зайву вологу. Не тріть мокре волосся, як тендітна і відповідальність бути пошкоджені при грубому зверненні. Обгортання рушником навколо голови протягом декількох хвилин можуть бути ефективні в позбавленні від вологи.

додаток

Скільки шампуню слід використовувати?

Якщо ви миєте волосся щодня одне застосування шампуню, ложкою приблизно 1 дюйм у діаметрі, має бути достатньо.

Якщо ви миєте волосся після двох або трьох днів, ви, можливо, доведеться повторити додатки.

РН фактор

Деякі шампунями які рекламуються, щоб надати волоссю більш сильний удар або тіла. У деяких випадках ці шампуні є лужними заснована які можуть створити враження доданої повернення, коли насправді вони можуть зробити волосся жорсткими і ламкими.

Хороша якість волосся шампуні, які дійсно додати обсяг ваших волосся повинні мати кислотний баланс між рН 4,5 і рН 5,5.

Що стосується рН фактор, Проктер енд Гембл дати цю корисну інформацію:

“Коли шампунь з іншим фактором рН наносять на волосся, рівень рН волосся і шкіри голови тимчасово змінюються. Проте, як тільки шампуню була змита і волосся і шкіру голови сухий, вони повертаються до своїх нормального рН, як правило, протягом декількох хвилин.

Тільки тоді, коли рН шампунь не входить в нормальному діапазоні 4 – 9, що може вплинути на волосся. Якщо залишити протягом тривалого часу, дуже кислі продукти з рН нижче 4 або сильно лужні продукти з рН більше 9, може зламатися облігацій, які тримають волоса разом і привести до необоротних пошкоджень. “