пластика повік – знати ризики для очей

Якщо ви нещасні з кількістю спаду ви помітили у ваших очах, як ви віку, ви можете вибрати для хірургії століття. Це є одним з найпопулярніших способів, щоб виглядати молодше, але, як і будь-який вид косметичного лікування, воно не приходить без ризику. Хоча всі операції мають різні ризики, включаючи інфекції і надмірне кровотеча, у деяких є декілька, зокрема. Наприклад, отримання хірургія століття означає, що у вас можуть виникнути питання, пов’язані з очима, навіть якщо інші частини тіла залишаються здоровими і безпечними. Розглянемо типи ушкоджень, що це лікування може зробити, щоб ця область вашого обличчя, коли ви не вжити заходів обережності і виберіть недосвідченого лікаря.

Будь-яка операція йде з ризиком утворення рубців. На відміну від операцій, проведених на інших частинах вашого тіла, тим не менш, це лікування проводиться на обличчі, що робить рубці важко приховати. Якщо ви отримуєте шрами в результаті хірургія століття, люди виявляються не в змозі відвести погляд, принаймні, якщо вони досить великі. Люди схильні шукати в чужих очах, коли вони говорять, щоб показати, що вони прослуховують. Хоча це знак поваги і уваги, якщо ви рубців в цій області, ви можете відчувати себе сором’язливим або навіть образив. Звичайно, ви завжди можете спробувати, щоб уникнути цього слідства, вибравши хірург з відмінними відгуками, але в цьому немає ніякої гарантії, що помилка не буде зроблено, в результаті чого рубці на повіки.

Також може виявитися, що одне око виглядає інакше, ніж інші. Результат схожий на грудні імплантати, коли виявляються асиметричними, оскільки вона, як правило, дуже очевидно, коли люди поглянути на вас. Зазвичай, ви можете отримати цю проблему відремонтувати з переглядом хірургія століття, але якщо ви не можете показати це була помилка лікаря, і все в порядку з поверненням до того ж хірурга, це коштуватиме додатково. Ви повинні будете отримати хірургу або відрізати стільки ж кришку, як він чи вона зробила з іншим оком, або взяти тканину з іншої частини тіла, щоб додати до області, тому, навіть повіки. Тому, рекомендується мати на увазі, що це сюрприз рахунок можуть виникнути без попередження, і результат може бути незручно, перш ніж ви зможете отримати її виправити.

Додатковий ризик, що ви стикаєтеся з пластика повік зміна вашого бачення. Це може бути як незначні, як очі, які іноді стати свербіж або мати надмірного сліз. Тим не менш, вони можуть стати болісно сухий, вимагаючи, щоб ви постійно ставлять очні краплі дюйма Можна також зауважити, двоїння в очах. Ці проблеми можуть бути чи не бути оборотним після операції.

Ви повинні розглянути питання про можливість проблем такого роду стоїть результат, який ви хочете. Також відомо, що ці ризики рідкісні і більшість пацієнтів задоволені результатом, і кращий спосіб уникнути будь-яких ускладнень є вибір шановним хірургом.