макіяж брендів в Escuelas Maquillaje

Вночі всі вогні навколо нас є штучним і штучним світлом низької інтенсивності кольору, так що в момент скоєння вечірнього макіяжу ми зробимо більш інтенсивним.

Зірка золотий тон, як у макіяжі, як і в сукні та аксесуари. Світло дуже важливо, оскільки це буде залежати результат макіяжу.
Якщо зробити денний макіяж, то це буде в більш м’яких тонах, природний і дуже тонкої текстури, як при світлі дня ви помітите надлишки макіяжу, тому природний вигляд.

Замість цього ви повинні власним світлом блиск, торжество відблиски, які показують напівпрозорої шкірою.

Важливість підготовки шкіри

Перед початком застосування макіяжу кремовій основі, це може бути для підготовки основного зволожуючий крем або макіяж може навіть гармоніювати спалах краси для особливих випадків.

Ми відпочинемо кілька хвилин, щоб шкіра на його поглинання.

Корекція недоліків

Всі проблеми пігментації працював до бази. Якщо є недоліки, такі як плями, прищі на обличчі, і т.д., покрийте їх правильне R непрозорі пасту і нанесіть більш природним і рідини в області очей, тому що якщо ми ставимо дуже товста, жест буде відзначений мімічні зморшки .
Ми можемо використовувати ті ж коригувальна рідина в світліший відтінок, ніж шкіра, щоб пом’якшити всі ті риси, які може затвердіти жінки.

У наш професійний Maquillaje Escuelas при прийнятті макіяжу необхідно враховувати світло, який буде носитися.
Для вечірнього макіяжу можна вибрати темні кольори, яскраві текстури, щоб отримати самий гламурний і вишуканий вигляд.

Об’єднує нижньої

На ринку велика різноманітність засобів макіяжу різної фактури і покриття: для зрілої шкіри, жиру, і т.д. .. Виберіть один залежно від потреб шкіри.

дотик здоров’я

Якщо ми хочемо дати свіжий зовнішній вигляд шкіри можна вибрати крем рум’яна. Це застосовується перед кваліфікацією, так як він належить до сімейства кислот. Крем рум’яна ідеально підходить для літніх людей і сухої шкіри.

Виправлена ​​природно

Ми розмістимо всю базу з напівпрозорим порошок, щоб отримати натуральну шкіру і не занадто матовою. Ми Наносити пудру TRA N Sluc з відтінком кисті.
Якщо ми даємо більше колір, нанесіть бронзатор для формування обличчя, шиї та декольте. Так що навіть тон шкіри з тілом.

Якщо ми збільшимо очі рядок залишиться прочинити в кінці його.

Вкладки скандалу

Нанесіть велика кількість туші, усуваючи будь-які шишки із спіральною чистими і даючи їм потрібну форму

Якщо ми отримаємо розриваючи очі не поширюється на нижні вії, огинаючи очей.

Брови дати багато виразів шукати те, що буде виправити при необхідності заповнити всі отвори і розім’яти кінцівки.

І, нарешті, чуттєві губи

Коли ми застосовуємо подальше розмивання Profiler в губи, нанесіть губ в тому ж тоні, в записці не повинні кидати профілювання.