знаючи вашу шкіру анатомії

Наша шкіра тримає наші тіла разом, регулює температуру тіла через піт і дає нам відчуття дотику і болю.

Що саме робить нашу структуру шкіри? Складена з 3 шарів, верхній шар називається епідермісом, а потім дерми і потім підшкірний шар. Кожна з них має свої власні функції.

Епідерміс зовнішньому шарі шкіри. Самий верхній шар епідермісу складається з мертвих клітин шкіри, які будуть пролити від кожні 3-4 тижні і буде замінений нижній шар нових клітин знизу які поступово виштовхується нагору.

Другий шар називається дерми, складна структура, що складається з тканини наших кровоносні судини, потові залози, сальні залози, нерви, волосяні фолікули і тканин шкіри, як колаген та еластин знайдені.

Кровоносні судини переносять кисень до інших частин нашого тіла, а сальні залози виробляють шкірне сало, який піднімається на поверхню і змастити шкіру. Велика мережа нервів захищає нас, посилаючи сигнали в мозок, щоб допомогти нам виявити біль, температура, текстура і тиску. Колаген і еластин є білки, які допомагають зберегти пружність і еластичність шкіри.

Підшкірної клітковини є останнім шаром. Складається з жиру і колагену, цей шар є важливим, так як зберігає енергію і поживні речовини. Він тримає тіло тепло і захищає організм від травм.

Наша шкіра є складний орган з різними функціями. Висип, інфекції і роздратування буде результат, якщо будь-який із структур в шкірі не працюють належним чином.

Чи знаєте ви, ваша шкіра

1) становлять від 15 до 20% від загальної ваги тіла

2) становить близько 3 мм в середньому.

3) втрачає близько 4кг про мертвих клітин на рік.

4) відновлює себе кожні 3 до 4 тижнів.