здорова шкіра має потребу в харчуванні від здорової їжі і здорового догляду за шкірою

Ми всі хочемо, красивої шкіри, але як щодо здорової шкіри? Хіба нам не потрібні, що для того, щоб бути красивою? Я впевнений, думають так.

Якщо наша шкіра нездорова, вона може бути в змозі зробити, щоб виглядати красивою з макіяжем чи навіть пластична хірургія, але як тільки макіяж знімається, то що? І якщо у вас є вдатися до пластичної хірургії, якщо немає здорового бази, щоб зберегти шкіру живить не Ви тільки збираєтеся знову потрібна операція?

Я, звичайно, не той, щоб піти пластикових маршрут хірургії. З одного боку я не можу собі це дозволити, а інша справа мені не подобається хірургії. Щоб поставити її під анестетик для загрозливим життя захворюванням або зламана кістка, яка повинна піклуватися це одне, але поставити наркотики в моїх венах для цілей марнославство не моя чашка чаю. Якщо це твоє, і у вас є долари йти вперед, але моя вам порада, що ви все одно буде працювати на збереження вашій шкірі здоровий, тому що без здоров’я, житті не дуже весело.

Щоб по-справжньому здорової шкіри ми повинні перш за все почати з того, що ми їмо і п’ємо. Їжте багато овочів і фруктів і горіхів. У них є багато антиоксидантів, які можуть боротися з вільними радикалами, що зробити, щоб наші клітини. Деякі харчові продукти, які особливо з високим вмістом антиоксидантів є чорниця, журавлина, Пінто квасоля, червона квасоля, яблука, горіхи пекан і артишоками.

Пийте багато води, щоб тримати своє тіло зневоднення. Шкіра має потребу у воді так, як інші частини тіла. Зелений чай також має високий вміст антиоксидантів. Якщо ви п’єте каву без кофеїну вигляд, ви не отримаєте стільки. Залежно від того, як чай без кофеїну визначає, скільки антиоксидантів залишаються. Гарне емпіричне правило буде розраховувати тільки на половину суми, в каві без кофеїну.

Якщо ви курите і хочете зберегти вашу шкіру здоровою і хороший погляд, ви повинні серйозно розглянути можливість отримання деякої допомоги, щоб відмовитися від шкідливої ​​звички. Куріння виснажує шкіру життєво кисню та інших поживних речовин. Також надмірне вживання алкоголю виснажує шкіру харчування.

По догляду за шкірою ви використовуєте, буде також відігравати роль у здоровій шкірі. Ви не хочете використовувати інгредієнти, які зашкодять вашій шкірі або вашого здоров’я, так що треба знати про небезпеки, багатьох хімічних речовин, що використовуються в продуктах по догляду за шкірою. Існує немає сенсу намагатися добре виглядає для здорової шкіри, коли наші тіла падають приблизно у зв’язку з хворобою.

Парабени, акриламід, діоксан, октілдіметіл, фенол карболової кислоти і поліетиленгліколю (ПЕГ), щоб назвати деякі небезпечні хімічні речовини часто зустрічаються у догляді за шкірою. Вони можуть бути канцерогенними, що призводить до раку в нашому організмі.

Також мінеральне масло буде накопичуватися під шкірою запобігання шкіри, щоб отримати їжу вона потребує. Спирт, що використовується в продуктах по догляду за шкірою Вея сушіння і знімає природні кислоти в шкірі, які залишать вас в небезпеці для шкіри вірусів, бактерій і цвілі.

Не використовуйте продукти з будь-якої з цих речей, згаданих вище, якщо ви хочете здорову шкіру. Є також багато догляду за шкірою інгредієнтів, які живлять шкіру. Олія з виноградних кісточок, активний мед чайного дерева, масло авокадо, масло ши, натуральний вітамін Е, коензим Q10 і деякі з здорових інгредієнтів в моїх продуктах догляду за шкірою. Не погоджуйтеся на просто красиву шкіру мій образ макіяж, коли ви можете мати здорову шкіру, яка буде виглядати красиво, коли макіяж вимкнений.