зберігання відчутний шкірою чоловіків

Одним з найбільш важливих кроків у збереженні шкірою Ман відчутними, щоб запобігти сонячні опіки на обличчі. Чоловіки отримують сонячні опіки так само легко, як жінки, але рідко вважають, що вони повинні носити сонцезахисні креми. Чоловіки, які працюють за межами повинні застосовувати сонцезахисний крем протягом дня. Порада: Наша Сонячна Defender SPF 28 UVA / UVB є ультра чистий, ультра ніжна, невидима щодня сонцезахисний крем для чоловіків і жінок. Збагачений вітаміном Е, заспокійливий зелений чай і алое, це нежирний, водостійка формула забезпечує широкий спектр захисту від UVA і спалювання старіння UVA променів.

На додаток до сонцезахисний крем, хороший крем для гоління або гель гоління є обов’язковим. Це допоможе борода встати дозволяє бритві, щоб отримати гладке гоління можливо. Слід залишити шкіру м’якою і гладкою, що не дуже сильно або печіння. Крім того, кожна людина повинна мати хороше миючий засіб використовувати перед голінням. Це тримає масла з вусів так лезо буде не просто ковзати по Волосся на обличчі без обрізки. Крім того, хороший крем для гоління або гель гоління також видалити бруд з пір шкіри тримати вільними від сміття, який може призвести до акне. Порада: спробуйте наше вимивання миючий засіб особи і гоління Гель для очищення і голитися в один крок. Багатозадачність миючим засобом і гель гоління бороди волосся підйомники для близьких, роздратування без гоління, а екстра-пустушки білого чаю і солодки зберегти шкіру спокійним під лезо і під час миття. Мило і сульфатів.

Кожна людина повинна використовувати гарну Exfoliator щоб бафф від мертвих клітин шкіри, який збирає під його бородою. Хоча гоління робить відлущує шкіру, вона все ще не робить, як ретельна робота, як за допомогою відлущування ліквідації залишилися мертвих клітин шкіри на шкірі. Використання Exfoliator допоможе запобігти пори від засмічення, і зменшити ризик вростання волосся, обидва з яких можуть викликати дефекти шкіри. Порада: спробуйте наше бафф скраб для обличчя з мікро-кульки з вулканічної пемзи миттєво бафф від відмерлих лусочок, які збирають під бородою-Мані.

Легкий зволожуючий особа не тільки полегшить опік після гоління, але дозволить скоротити бритвою більш м’яке гоління на наступний день. Ці зволожувачі не повинна бути жирною або дуже пахощами. Такі масла і аромати можуть викликати роздратування шкіри, а замість з почуттям полегшення і гладкою, шкірі може з’явитися подразнення або мають щільне відчуття сухості. Порада: легкий лосьйон для обличчя для чоловіків вестиме вологу глибоко в шкірі, в той час як легкі агентів відновлення бар’єру допомогти утримати його. Навіть найжорсткіші бороди відчуває себе м’якше, легше голитися на наступний день. Нежирний – не буде забивати пори.

Щоб підвести підсумок всього цього, чоловіки повинні носити сонцезахисні засоби широкого спектру, а також жінок і дітей. Ефекти на сонце не тільки сушіння до шкіри, але може викликати сонячний опік, передчасних зморшок, а також пігментних плям, і може бути фактором в рак шкіри. Чоловіки особливо схильні до цих питань на задній частині шиї, вершини їх вух, та особи через коротке зачіски носили так багато.