дізнатися деякі домашні засоби для прищів, який покаже вам, як позбавитися прищі і мати чіткі skin_

Ви хворі і втомилися від ваших прищів? Хочете знати, як позбутися прищів назавжди? Ну, є реальна допомога. Ви дійсно можете стати прищ безкоштовно і отримуйте шкіри, що ви завжди мріяли! Я можу показати вам декілька відмінних порад, які допоможуть вам позбавитися від прищів і зберегти їх від повернення.

1. Пийте багато води! Питна вода, виділяють змиє ваше тіло і шкіру противні токсинів та інших відходів. Вода виявилася зберегти шкіру зволоженою. Я пропоную вам випити принаймні 10 чашок на день. Крім того, гальмувати на безалкогольні напої. Всі додаткові хімічні речовини та консерванти, які гарантовано зробити ваші прищі гірше.

2. Не відкривати! Виділяють людей думають, що прищі з’являються ваші допоможе їм зцілитися швидше. Це абсолютно невірно. Грюкнути ваші прищі згодом може призвести до інфекцій і навіть викликати шрамів від вугрової висипки. Найкраще, що ви можете зробити, якщо у вас є стиглі прищик, щоб покласти ганчірку для миття посуду з теплою водою на вашому обличчі.

3. Вимийте обличчя 2 рази на день. Вимийте дуже м’яко і уникнути очищення вашого обличчя. Те, що ви дійсно хочете зробити, це видалити весь бруд і більшість з натуральних олій на вашому обличчі. Але, ви повинні переконатися, що ви не більше ніж мити обличчя. Це може призвести до протилежних афектом і викликати ще більший прищі. Якщо ви позбутися всіх натуральних олій від вашого обличчя занадто часто, ваше тіло буде виробляти і великої кількості масла на обличчя і викликати ще більше прищів.

4. Їжте чистити. Це № 1 причиною акне. Вивчення того, що є матимуть найбільший вплив на вашу прищик проблем. Ви повинні з’їсти чистий, і те, що я маю на увазі під цим те, що вам потрібно триматися подалі від продуктів, які містять багато хімічних речовин і консервантів. Тримайтеся подалі від фаст-фуду, попередньо націлений та консерви, і безалкогольні напої. Читайте етикетки та інгредієнти, якщо його повна словами Ви не можете вимовити, ніж захопити щось ще … як фрукти, овочі або м’ясо!

5. Вправа. Отримання перекачування крові допомагає вимивати ваше тіло від небажаних токсинів.