допомогти пошкодженої шкіри

Ви знаєте, що “позаклітинний матрикс” є? Чи схоже це на те, що ви побачите на каналі Sci Fi? А колаген? Еластин? Ламінін? Чи знаєте ви що-небудь про ці речі крім того, що вони знаходяться в деяких гелів для душу? Якщо ви турбуєтеся про старіння шкіри, це гарна ідея, щоб зрозуміти, як ваша шкіра працює і як ми можемо допомогти йому бути ще більш ефективною.
Всі тварини тканини мають «матриця», речовина, яка їх клітини занурюються дюйма Це обслуговує багато важливих функцій. Деякі з найбільш важливими з них є зростання нових клітин, що дає структуру внутрішні шари нашої шкіри і загоєння рани наші. Це важлива речовина називається позаклітинного матриксу. Усередині цієї матриці мати різні компоненти, які допомагають нашій шкірі бути еластичною, ніжною і гладкою. Функції деяких з цих компонентів є підтримання міцність або довговічність шкіри, і інші, щоб зберегти його зволоженою. Одним з речовин, що містяться тут, і один з найсильніших білків, виявлених в природі, колаген. Так як колаген настільки сильна, вона допоможе додати структуру і сили для нашої шкіри. Як примітку боку, це також найпоширеніший білок в нашому організмі. Інший ключовий ланцюга білка еластину. Еластин є більш розтягується білка (не настільки жорсткі, як колаген), яка допомагає нашій шкірі стрейч, перемістити, а потім повернути свою первісну форму знову. Тіло також має два різних речовини, які допомагають зволожувати нашу шкіру і зберегти її м’якою. Це glycosoaminoglycans (або ГАГ для стислості) і протеогліканів. Ці речовини схожі на консистенцію слизу, і вони допомагають нам, тому що вони тримають воду в нашій шкірі.
Поки всі ці компоненти працюють вони, як там були розроблені, щоб в шкірі, наша шкіра буде підтримувати себе моложавий і сяючою. Пам’ятайте, що всі речовини, які знаходяться всередині позаклітинного матриксу необхідні для нашої шкіри, щоб зберегти свою структуру і залишатися зволоженою. Однак, проблема починається тоді, коли, через старіння, забруднення навколишнього середовища або занадто багато перебування на сонці, тіло перестає розвиватися як багато хто з цих білків, тим самим, знижуючи позаклітинного матриксу. Вироблення колагену і еластину і утримувати вологу молекул, природно, знижує як вік людей. Клітини старіють, а так як тіло не виготовленні стільки свіжих, як раніше, наша шкіра починає провисати, виглядати старше, і не висохне.
як природно допомогти вашій шкірі, щоб вилікувати себе
Як я і сказав, що одна з основних причин цього погіршення позаклітинного матриксу забруднення та впливу сонця, тому будьте обережні при піддаючи себе елементи. Постарайтеся кинути палити, якщо ви ще не зробили цього, і не забувайте носити сонцезахисний крем кожен раз, коли ви виходите. І, звичайно, до цього моменту ви, напевно, вже чули про чудові нових розробках дослідників у неймовірних властивостей біологічних компонентів, знайдених в природі при місцевому застосуванні цих постраждалих районах. У випадку, якщо ви не знали, люди шукають для цих продуктів по догляду за шкірою, тому що ці натуральні інгредієнти (наприклад, виділень, які виробляють равликів, щоб захистити себе) були знайдені для підвищення виробництва нового колагену і еластину в позаклітинного матриксу. Якщо Ви ще не були в змозі спробувати будь-який з цих натуральних продуктів все ж таки, переконайтеся, що ви також спробувати їх, так як віддання себе застосовуючи їх кілька разів на день, і захистити себе від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, коли зовні, допоможе вам відновити погіршився Шкіра поки не стало надто пізно!