догляд за шкірою обличчя деякі приховані дорогоцінні камені

Це неймовірно кількість дезінформації та обману, який знаходиться там, коли справа доходить до догляду за шкірою обличчя. Є дуже багато порад, так багато продуктів, – кожен з них стверджують, що вони найкращі. Як можна розібратися в цьому лабіринті створений в косметичній промисловості? Давайте з’ясуємо.

Насамперед. Немає крем або лосьйон не може замінити основного догляду за шкірою обличчя запобіжні заходи, які потрібно приймати за те, що здорової і красивої шкіри. Ці продукти призначені для доповнення вашого догляду за шкірою, вони не будуть настільки ефективними, якщо ви просто покладаються на них і нічого не робити, на вас є, щоб зберегти вашу шкіру натхненної.

Для початку, вам потрібно, щоб захистити шкіру від елементів. Занадто багато сонця або вітру шкідливо для шкіри і може викликати багато проблем шкіри, як зморшки, пігментні плями, і сухість.

Переконайтеся в тому, щоб застосувати хороший екран НД (мінімум SPF 15), коли виходити на сонце. Носіння пара сонцезахисні окуляри і крислатий капелюх захистить ваше обличчя від прямих сонячних променів.

Важливим елементом догляду за шкірою обличчя, щоб тримати його в чистоті. Вимийте обличчя холодною водою і м’яким милом або миючим засобом, щоб видалити пил і бруд, що вклади там протягом дня. Використання жорсткого мила та миючі засоби можуть зробити вашу шкіру сухою, тому постарайтеся уникати їх.

Включати в себе свіжі фрукти і овочі в свій раціон, щоб зберегти шкіру живить і здоровими.

Все це в значній мірі стандартний рада з догляду за шкірою. Тепер поговоримо про прихованих перлин догляду за шкірою обличчя, що я обіцяв.

Є деякі менш відомі, але досить ефективні природні речовини, які можуть омолодити шкіру і зберегти її свіжою і красивою. Ці натуральні інгредієнти не тільки живлять шкіру, але і зберегти її гладкою, чистою і зволоженою – без ризику побічних ефектів, пов’язаних з хімічними Ладена кремів. Давайте з’ясуємо, що вони мають зараз.

Вакаме – це морської водорості з Японії про те, що жінки там були, використовуючи в якості допомоги краси протягом століть. Він містить велику кількість вітамінів і мінералів, які живлять шкіру і зберегти його здоровим. Він також захищає розбивка hyraluronic кислоти в шкірі – необхідна речовина за пружність і еластичність шкіри. Ця водорість також захищає шкіру від пігментних плям, запобігаючи пошкодження, викликані УФ-променів сонця.

Cynergy TK – Це витяг з вовни овець Нової Зеландії є ефективним при збільшенні виробництва колагену і еластину в шкірі. Ці два білки необхідно зберігати шкіру гладкою і зморшки безкоштовно. Він також є ефективним антиоксидантом і захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами.

Бабассу – це світло, натуральний віск, отриманих з бабассу долоні знайдені в Бразилії. Це м’яко зволожує шкіру, не роблячи його жирною. Це також корисно в лікуванні шкіри у разі екзема, сухість і запалення.

Тепер прийшов час, щоб почати збирати цю інформацію в дії і намітити власний план особи догляд за шкірою. Свіжий, молодої шкіри може бути ваша теж.