Нью-Йорку Тиждень моди макіяж виглядає

Жінки кольору може зійти з більш драматичний погляд, коли справа доходить до макіяжу-за різних типів шкіри і унікальні питання до етнічних шкіри. Один із способів знайти кольору, який підвищує ваш тон шкіри, щоб поглянути на деякі з тижня моди Нью-Йорка макіяжу виглядає. Будьте уважні до жінок зі схожими відтінками і макіяж кольору, які вони носять. Ви можете скопіювати улюблену косметику і мода, вибираючи кольору, які доповнюють ваш природний тон шкіри, і носити їх.

Більшість етнічних жінки мають один з трьох різних відтінків їх шкіри – жовтий, оранжевий або червоний. Жінки з більш темною шкірою мають червоний відтінок а ті, з більш світлою шкірою мають жовтий відтінок. Етнічні жінки можуть працювати з їх тон шкіри, щоб переконатися, що склад, який вони використовують доповнює їх особливості. Вони виглядають краще в яскраві кольори з теплими відтінками (ті, які забезпечують червоного, жовтого або оранжевого, і не мають синій відтінок). Коли справа доходить до одягу – жовті, червоні і помаранчеві відмінно виглядає на етнічних, а також тіні для повік і макіяж, які багаті цими відтінками через їх більш темною шкірою.

Жінки кольори повинні скористатися їх відтінки і відшукати макіяжу, які підвищать їх особливості. Не бійтеся бути сміливими у вашому виборі, як ви будете виглядати надзвичайно, поки ви вибрати кольори, які підходять для вашої шкіри. Подивіться на фонди та порошки, створені спеціально для жінок кольору, а також тіні для повік, рум’яна і помади. Радість Лотарингії Косметика різноманітних відтінків макіяжу пропонують, щоб підкреслити красу жінок з тонами шкіри чорного дерева, а також у період між відтінками, які представляють собою мульти-культурного фону етнічних жінок.

Всі жінки повинні мати на увазі носити відповідні кольори в потрібний час доби. Пам’ятайте, що ви можете отримати більше драматичних макіяж з вечора, ніж ви можете протягом дня. Етнічні жінки можуть виглядати красиво і відполіровані поглянути на тижні моди Нью-Йорка макіяжу виглядає.