Альтернативна ліпосакція – VelaSmooth

Міша Бартон був спійманий блимати знову і целюліту стегна виглядали не краще, ніж це було в останній раз. Це добре, щоб знати, що вона як і раніше «домашньої» під усіма бойовій розмальовці.

Але, на жаль, Rep Міша довелося піти і зіпсувати моя думка про неї, кажучи, що кілька підла людина зробив неприємну роботу Photoshop на неї і дав їй стегна 80-річний. Ах, так, ми знаємо, у вас є дитина. Приховування целюліт не збираєшся змінити його!

Його не люблять целюліт шкідливо-єдиний шкоду, яка вона робить, це викликає певні частини тіла, щоб виглядати менш симпатичні, ніж інші. Так що для тих з вас, хто, як Міша є проблеми з целюлітом ви можете думати про те, Velasmooth лікування.

Ця косметична процедура хірургії є дуже зручним неінвазивної альтернативою ліпосакції в Беверлі-Хіллз і використовує інфрачервону енергію і радіочастотні, щоб зробити роботу. Пристрій доступний Velasmooth У пластичній хірургії Інституту Каліфорнії.

За допомогою переносного пристрою, пластичні хірурги можуть досягти результатів, аналогічних тому, що ліпосакція в Беверлі-Хіллз може досягти. Контурів тіла в безболісним способом є велика частина про це пластикових лікування хірургії.

О, а інша справа-Velasmooth очищається FDA для лікування целюліту. Так що тепер ви можете насолоджуватися значно більше гладкої шкіри в області стегон, черевні, сідниць, рук, литок і області шиї і лінії бюстгальтера, не турбуючись занадто багато.

Отримати на крок попереду Мишко і увійти в контакт з нашими передовими хірургічного інституту ліпосакції в Orange County та інші неінвазивні процедури для лікування целюліту.