особи зволожуючі; зцілення чи шкода

Якщо ви, як багато людей, ви використовуєте особи зволожуючі. Ви не можете використовувати його кожен день, але більшість людей використовують їх принаймні час від часу. Ви коли-небудь зупинився, щоб задатися, однак, якщо це зволожувач допомагає чи шкодить вашій шкірі? Сьогодні я хотів би поглянути на різні особи продуктів і допоможе вам дізнатися, як відповісти на це питання швидко і правильно.

Існує швидкий і простий відповідь на це питання для більшості людей. Подивіться на задній панелі пристрою догляду за шкірою. Чи спирти? Якщо це так, то ваш крем для обличчя, безумовно, шкодить вашій шкірі. Існують віддушки, барвники або інші хімічні речовини? Якщо це так, то ви робите подвійний шкоди.

Спирт дуже сушіння на шкіру. Це означає, що незалежно від того, скільки ви зволожуючий надіти, якщо є алкоголь у ньому, ви будете тільки продовжувати, щоб зробити вашу проблему ще гірше. Те ж саме стосується нафти. У той час як це робить вашу шкіру відчувати себе вологою, вона насправді викликає ушкодження і втручання в природний захист вашої шкіри. Зрештою, немає ніякої хімічної особи зволожуючі, що збирається змінити ваше обличчя на краще.

Думайте про нього, як це. Що, якщо я попросив вас, щоб зробити ковток пестицидів? Або як щодо ковток духи? Це було б не тільки неприємно, але досить небезпечно. Чи знаєте ви, що все, що всмоктується в шкіру входить в ваш кровотік? З цієї причини, я настійно раджу наступне правило: Якщо ви не можете спокійно з’їсти його, не ставте його на вашій шкірі.

Очевидно, я не прихильник того, щоб ви кидаєтеся до холодильника в пошуках чогось для видалення прищів і зморшок. Що я захищаю використовує всі природні особи зволожуючі. Я пропоную вам наступний приклад, щоб пояснити користь органічних інгредієнтів у порівнянні з їх колегами хімічні.

Ви, ймовірно, чули білка кератину. Зроблено в шкіру, воно несе відповідальність за зцілення і еластичність. Як тільки ви починаєте виробляти менше кератину, ви бачите більше зморшок і шрамів більш легко.

Деякі особи крем в аптеці стверджує, що містять кератин. Це вірно лише частково. Ці продукти, насправді, містити неактивні синтетичні форми білка. Ключовим словом тут є неактивним, що означає, що він не має ніякого ефекту. Насправді організм не може використовувати синтетичні білки, тому що не визнає їх.

Я тепер пропонуємо Вам продукт під назвою Cynergy TK, або функціональні кератину. Похідні від шерсті овець Нової Зеландії, Cynergy ТЗ майже структурно ідентична людської кератину. Насправді, організм не може відрізнити. Cynergy TK є активним і природного білка.

Функціональні кератину науково доведено, що не тільки зменшити зморшки і відновити пружність, а й сприяє росту нових шкіри. Немає хімічному не може жити до цих результатів. Cynergy TK є лише однією з довгого списку органічні інгредієнти, які забезпечують драматичні і дослідження довели результати кожного разу.

Інгредієнт я рекомендую найвищий називається активний мед чайного дерева. Це може затягнути пори і забезпечують відмінну чистка обличчя, що робить його одним з кращих інгредієнтів, щоб шукати в якості особи зволожуючі. Реальну користь активний мед чайного дерева, проте, виходить далеко за межі шкіри. У той час як сильний антиоксидант і може знищувати вільні радикали в усіх семи шарах шкіри, мед чайного дерева має дивну вторинний ефект.

Манука мед є сильним антибактеріальним засобом. Це, як відомо, зміцнюють імунну систему, бореться з застудою і виразок і допомагає лікувати опіки і порізи. Що інший інгредієнт може запропонувати справжню користь для здоров’я просто, будучи наносити на шкіру?

Це лише пара воістину революційний органічних інгредієнтів на ринку в ці дні. За роки досліджень і результати, щоб підтримати їх, ці інгредієнти доведено знову і знову. Якщо ви хочете, крем для обличчя, який дійсно здорово для вашої шкіри і тіла, я закликаю вас подивитися на формули, що містять ці інгредієнти і іже з ними. Концепція Дивно, але результати не чим іншим, дивно!