Як стригти волосся дитини

Якщо у вас є маленькі діти, ви можете бути готові прийняти їх, щоб отримати їх першої стрижки. Ви коли-небудь хоч економити трохи грошей і learninig Як стригти волосся вашої дитини? Багато батьків по всій країні ловлять на і надання їх дітям обробкою. Ось кілька порад, щоб підтримати вас дізнатися, як скоротити діти волосся:

Перше, що вам потрібно зробити, це отримати ваша дитина, щоб сидіти і стояти на місці. Це може бути важким завданням. Можливо, ви захочете, щоб шукати свого роду розвагою. Спробуйте дати їм іграшку або ласощі якийсь. Коли вони, нарешті, сидячи, ви можете вологе волосся і приступити до роботи.

Це гарна ідея, щоб тримати ножиці з виду. Дитина може злякатися, якщо вони бачать ножиці найближчі до них. Просто поговоріть зі своєю дитиною, як ви спокійно почати скорочувати своє волосся. Тримати їх зайнятими, як ви продовжуєте різати. Після того як ви все зробите, підмести волосся і витягнути їх з свого крісла!

Коли дитина молодшого це набагато простіше, щоб заощадити кілька доларів і скоротити свої волосся самостійно. Переконайтеся, що ви використовуєте ці поради і не забувайте безпеки. Існують спеціальні ножиці, що там можна купити, що ви можете використовувати, щоб скоротити малюка волосся. Якщо малюк були оволодіти ним, то не зможе травмувати себе. Почати дивитися навколо і подивіться, що ви можете знайти і приступати до роботи!

Коли волосся вашого молодої малюка починає шукати рідкісної, прийшов час для стрижки. На жаль, ваш син або дочка, ймовірно, високою мобільністю і, швидше за все пручається запити сидіти на місці за будь-який період часу. Тому, якщо ви плануєте, щоб дізнатися, як скоротити діти волосся, озбройтеся цими хороших стратегій:

Грати прикидатися з вашою дитиною до днів ви плануєте дати стрижку. Створити спеціальний стілець, який використовується тільки для ведення волосся. Дозвольте вашій дитині чистити і розчісувати волосся, а ви сидите в спеціальному сидінні. Потім помінятися ролями. Створення зустрічі для вашої дитини, щоб отримати її стрижку. Покладіть призначення на холодильнику календар. Нагадайте дитині, щодня про майбутнє призначення.

Підготовка до стрижки, помістивши в спеціальному кріслі перед дзеркалом, телевізор або великий. Викладіть наступні матеріали: ножиці, ручне дзеркало, рушник, розпилювач і гребінцем. Наведіть дитину в кріслі і обернути рушником на шиї. Використовуйте перукаря драпірування якщо такі є. Використовуйте розпилювач на вологе волосся вашої дитини з водою, і запустити прочесати волосся, щоб виробити всі заплутує.

Розкажіть своїй дитині, що ваші збираються почати різання волосся. Почати обрізки чубчиком або навколо перед обличчям малюка. Як правило, це найбільш важка область різати. Обрізка удари шляхом розрізання з зовнішньої брови до зовнішньої сторони інший бровою.

Розріжте частину волосся вашого малюка. Початок шляхом ділення волосся на чотири частини. Тримайте окремих частин з затискачами або зв’язків. Покладіть першу пасмо волосся між вказівним пальцем і вказівним пальцями, а потім посуньте пальці вниз, поки Ви не досягнете бажаної довжини. Відріжте волосся нижче пальцями. Повторити з рештою з трьох розділів. Вичісувати волосся і обрізати всі залишилися області, які не дивляться навіть.