як вилікувати герпес – ще 7 домашні засоби для герпесу ви можете знайти у вашій шафі

Якщо ви хотіли б знати, як лікувати герпес, то ви прийшли в потрібне місце. Якщо ви коли-небудь мали одну або якщо ви отримуєте їх весь час, ви відчуваєте біль від поколювання і спалити, а також соціальна стигма ці противні маленькі педерасти. Це може бути навіть крихітна крапка на губі, але для вас він відчуває, як борець сумо там сидить, готові вистрибнути і атакувати будь-кого, хто підійде занадто близько.

Звичайно, це не так, але ви все ще повинні з’ясувати, як лікувати герпес, щоб зупинити цей потік приниження в майбутньому. Маючи це на увазі, ось ще 7 домашні засоби для герпесу, що ви могли б знайти сидячи прямо у вашій кухні або ванної кімнати.

випічки соди

Щоб вийшла густа паста використанням випічки соди і теплої води. Нехай він сидить на хворе місце протягом приблизно десяти хвилин, потім обережно протріть його. Потім застосуєте на позабіржовому крем як Abreva.

макіяж

Коли ви відчуваєте, крихітна шишка зростає, використовувати голку, щоб розбити його. Промокніть рідина з будь-якої тканини, а потім застосувати рідкий макіяж основи в цьому районі. Покладіть його на раз, якщо він припинить свою дію. Фонд висихає, висихання блістер з ним.

вітамін С

Розтовкти або близько 3 таблетки вітаміну С приблизно в 1/4 склянки перекису. Кидок у трохи солі. Застосуйте це до області, і продовжувати застосовувати як вона висихає.

використовувати вентилятор

Спати з невеликий електричний вентилятор дме на вашому обличчі. Це вичерпається проблема місце швидше. На жаль, він також буде висихати решті частини вашого обличчя, так що не забувайте зволожувати перед сном.

Blistex

Коли ви відчуваєте, що просувається, застосовувати лікарські Blistex бальзам для губ в цьому районі. Зробіть це кілька разів на день. Він просто може працювати для вас, і це дешевше, ніж Abreva.

Берта бджіл

Отримати деякі Бджоли Берта бренд лікування акне, і застосувати його при перших ознаках бульбашки. Поп блістер першого (ретельно). Він горить зовсім небагато, але допомагає.

яблучний оцет

Застосувати яблучний оцет часто, поки пухир струпи знову і зникає.

Ну, що у вас є ще сім унікальних і цікавих способів, як вилікувати герпес у себе вдома, так що ви навіть не повинні розглядатися в суспільному, поки він не пішов! Спробуйте один з цих домашніх засобів для холодної виразки в наступний раз, ви відчуваєте, один іде, і ви могли б радіти, що зробили.

Якби ви не отримаєте герпес більше?
Замість того щоб боротися герпес щоразу, коли спливає, очікуючи удару, щоб сформувати, тому що ви відчути це, чому б не з’ясувати, як отримати це пішло в минуле?