природні засоби сну, щоб ви спальні

Тисячі і тисячі людей борються зі сном, але коли справа доходить до лікування безсоння, немає простих відповідей. Існує терапія та поведінкові зміни набувають чинності, але більшість ліків звикання і мають шкідливі побічні ефекти, такі як високий кров’яний тиск, неспокій і нудоту. На щастя, є багато природні засоби спальні, які допоможуть вам заснути без наслідків ліків. Як і всі лікарські засоби, обов’язково проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати будь-яке з описаних кошти сну.

мелатонін

Коли цикл сну людини порушується через зміни часових поясів, робота в нічну зміну, або інші різні причини, мелатонін є популярним засобом. Це хімічна речовина є природним гормоном в організмі, який виділяється, коли організм піддається впливу темряви, який викликає тіло, щоб лягти спати в нічний час. Незважаючи на відсутність значущих побічних ефектів виявлено не було до цих пір, деякі експерти кажуть, цей препарат не слід приймати ті, з депресією, аутоімунних захворюваннях, шизофренії та інших серйозних захворювань.

валеріана

Валеріана є трава, яка використовується по всій Європі як засіб від безсоння. Вчені досі не знаєте, як валеріана працює, але дослідження показують, що ця трава може вплинути на нейротрансміттер ГАМК, яка надає заспокійливу дію на розум і тіло. Верх до цього снодійне, що він не викликає звикання і не викликає сонливості вранці, але недоліком є ​​те, що вона не працює на всіх. Це також має бути прийнято протягом декількох тижнів, перш ніж він починає працювати, і побічні ефекти, як головний біль, розлад шлунка, запаморочення і прискорене серцебиття. Не використовуйте цей препарат без згоди лікаря.

кава

Ця трава знижує тривожність. Якщо безсоння викликана тривога (занепокоєння через занепокоєння, нездатність заспокоїтися в нічний час), то ця трава може бути корисним. На жаль, FDA випустило попередження про кава зв’язку з повідомленнями про важкої травми печінки. До цих пір, були до 25 доповідей проблеми з печінкою від людей, що використовують кава в якості харчової добавки. Не використовуйте кава без професійної консультації.

методи релаксації

Часто безсоння викликана нездатність розслабитися в нічний час. Якщо у вас є проблеми із засинанням, тому що ви відчуваєте, завівся або ваш розум активний, спробуйте методи візуалізації, які допоможуть вам уявити собі розслаблюючу сцену, яка включає в себе всі ваші почуття. Медитація, йога і прогресивна м’язова релаксація також ефективні.

дієта

Деякі продукти тримати вас прокинутися, а деякі допомогти вам спати. Чи не споживайте кофеїн протягом другої половини дня, і уникати солодощів якомога більше протягом вечора. Замість цього, є продукти, які містять триптофан або магній допомагає викликати сон.

ароматерапія

Лаванда було доведено, щоб допомогти людям швидше заснути і спати довше. Спробуйте записати аромат в масло дифузора перед сном, скинувши деякі на подушці, або приймаючи запашну ванну пізно ввечері. Ромашка і іланг-ілангу також корисні аромати.

світло

Мелатонін, хімікат, який говорить, що тіло, щоб спати, включено по темряві і гасне світло. Переконайтеся, що ваш номер темний і мирний вночі, а потім опустити штори в вранці, щоб сказати ваше тіло прийшов час вставати. Можливо, ви навіть хочете взяти швидку прогулянку вранці.

музика

Музика може заспокоїти розум і було доведено, покращує якість сну, зниження нічні пробудження, і подовжити час сну.

голковколювання

Дослідження показали, що акупунктура може допомогти безсоння і поліпшити загальну якість сну і часу.

здійснювати

М’язову напругу і стрес може тримати тіло незручно і активні. Кращий спосіб розслабити ці м’язи і сприяти сон регулярно займатися спортом. З іншого боку, фізичні вправи можуть викликати безсоння, якщо особа здійснює занадто близько до ліжка, так що будьте впевнені, ваша здійснення не відбувається пізно ввечері.