прийти у форму, щоб показати бовталися кільця пупка

Жінки по всій країні просять те ж саме. “Як я можу отримати плоский, сексуальний живіт, так що я можу носити обірваних кільце пупка, теж?” Є кілька жінок у цьому світі, які бачать знаменитостей у їх шику виявлення животами і відразу припустити, що вони не можуть мати цього. Перше припущення полягає в тому, що ці значки мають час, гроші і генетики вони повинні бути у відмінній формі, весь час. Але таємно, ми хочемо мати, що сексуальний погляд теж. І вони повинні! Це не дуже важко досягти в шлунку форму ви хочете служити в якості полотна для вашого кільця пупка. Найголовніше, щоб зробити, це є!

Так, ви зрозуміли мене правильно. Вам потрібно їсти, щоб отримати плоский живіт. Звичайно, фізичні вправи є важливим фактором. Поєднання може допомогти вам досягти вашої мети швидше, але це не єдиний визначальний фактор. Бачте, ваші середині розділу називається ваш основний. Щось же просто, як ходьба вимагає зусиль від вашого ядро, так що ви завжди отримуєте принаймні деякі вправи.

Прості вправи, які ви можете зробити, включають ходьбу, біг, розтяжки, йога, і, звичайно, присідання і сухарики. Це спалює калорії і допомагає позбавитися від жиру в одне і теж час. Як позбавитися від зайвої живота допоможе вам проявити прекрасно відточені ABS внизу.

Тепер давайте перейдемо до їжі!

Багато хто з продуктів, які є хорошими для вас може здивувати вас. Ви насправді потрібно їсти трохи жиру, щоб втрачати жир, щоб створити гарний полотно для ваших обірваних кільце пупка. Але ви повинні з’їсти правильний тип жирів і вони називаються “MUFA» або моно ненасичених жирних кислот. Цей здоровий жир може навіть заохочувати втрату жиру зокрема, навколо області живота. Деякі з продуктів, що містяться в цю групу входять: оливкова олія, авокадо, горіхи, арахісове масло, і омега-3 жирних кислот, які можна знайти в рибі, такий як лосось. З такою різноманітністю наповнення продуктів на вибір, це не нудно, середня дієту!

Інша річ, яку ви хочете зробити, це збільшити кількість клітковини в своєму раціоні. Ви можете отримати або розчинні або нерозчинні волокна і як буде контролювати свій апетит, стримати інсуліну і знизити рівень естрогену (жиру зберігання гормонів). Вони знаходяться в таких продуктах, як зернові, овес, ячмінь, боби, цілісні зерна, а також багато фруктів і овочів.

Це всього лише кілька речей, які ви можете зробити, щоб згладити живіт і будьте готові показати своє нове тіло шику. Після вам досягти ваших цілей, самий великий живіт хвилюйтеся, що ви будете мати, який гарячий новий кільце пупка, буде виглядати краще!