поради по красі особи та методів

знати ваш тип шкіри

По-перше, це важливо знати, що тип шкіри, так що ви можете вибрати по догляду за шкірою для вас. Чи є у вас нормальна шкіра, суха шкіра, жирна шкіра, зрілої шкіри або чутливої ​​шкіри?

сухий або дуже сухої шкіри

Крем продукти з високим вмістом олії і є активом. Уникайте мила і миючих засобів на обличчя і шию, а може бути сушіння. На масляній основі маски пом’якшують і зволожують шкіру сухої шкіри туди-сюди.

зневоднена шкіра зневоднена шкіра

Пийте багато води для зволоження, мета залишається двох літрів на день.

жирна шкіра

Очищення і зволоження вершків або молока до більш високого вмісту води і тонкою послідовності і менш схильні викликати затори. Не тріть шкіру, оскільки це може сприяти збільшенню видобутку нафти.

комбінованої шкіри

Спробуйте різні ділянки обличчя з продуктами, зокрема, для своїх потреб. Наприклад, дизайн освітлення в Т-зоні жирна, гладка і багаті сухих продуктів. Шкіра виграють від зволожуюча маска на щоках і глибокими очищаюча маска на лобі, носі і підборідді.

зріла догляду за шкірою

Як для сухої шкіри, вибирайте продукти, багаті вершковому маслі. На шкірі можуть тонкий, або розацеа, тому завжди поводитися з обережністю і дуже мало тиску. Зміцнюючий і омолоджуючі продукти дуже корисні, а також шиї і догляд за очима конкретних продуктів.

чутливою шкірою поради

Не просто чутлива шкіра може відреагувати на інгредієнтів у продукті, а й шкідливого впливу сонця стало легше. Ми рекомендуємо використовувати SPF 50-ніжний пілінг продукт не містить гранули м’якше на шкірі пілінг.

Тепер у нас є різні типи шкіри, ці види продукції догляд за шкірою обличчя і що вони роблять для вашої шкіри?

вмивання

Щоб видалити макіяж, щоб шкіра чистою і вільною від забруднень. Деякі очищувачі досить м’який, щоб використовувати на око, але якщо ви видалите водостійку туш, знадобиться спеціальний макіяж очей.

тонізуючий лосьйон

Ці видалити сліди очищаючого кошти, освіжає шкіру і має тимчасовий ефект на стягування пор. Освіжає шкіру і допомагає відновити рН шкіри.

зволожувач

Часто, як у день лосьйон, який описаний живить шкіру, роблячи її м’якою і еластичною. Нафта і водні емульсії брати воду зі шкіри та запобігають втраті вологи через випаровування. Зволожуючий слід наносити на шкіру після очищення і тонізації. Деякі креми і лосьйони містять SPF і захищати шкіру від шкоди довкіллю. Не тільки зволожувачі зволожують і стан шкіри та пропонують відмінну базу для макіяжу.

Креми для повік

Креми для повік спеціально розроблені для вологи і захищає ніжну шкіру навколо очей. Вони часто містять колаген, масла і вітаміни, що містяться, а деякі частинки розсіюють світло, щоб увагу від темних кіл під очима.

шиї креми

зміцнюючий крем для шиї і зволожуючий зволожувачі, які стають все більш частими. У нашому 20-х і 30 наших зволожуючий зазвичай досить, щоб прогодувати свою шию і colletage, але наші 40 років, і за шию часто вимагає інтенсивного вологи. Інші переваги колагену і еластину, щоб запобігти провисання і старіння, зберігаючи тим самим молодий вид.

ексфоліація

Пілінг продукти креми або гелі, невеликі частинки, які злегка втираючи шкіру від мертвих клітин шкіри оголеною містити свіжий тут. Послабивши поверхні блоків, щоб запобігти спалаху а також поліпшити і дати здорове сяйво, колір обличчя втомлених раніше. Скраби відмінний спосіб бежевого кольору рівня.

маски для обличчя

Є кілька різних формулювань маски доступний для виконання різних дій. Маски дуже розслаблююча і лікувальна косметологія рутини. Збільшити циркуляцію крові і покращує загальний колір шкіри.

Глибока очищаюча маска видаляє сліди бруду в пастці сміття та нафти.
Вони легкий пілінг. Області сухий, лускатої шкіри замінюються шкіру м’якою і еластичною. Тонування і переробки маски пом’якшують втомлену шкіру. Шкіра оновлюється і активізувалися, і пори здаються менше, так що тонше шкіри. Живильні маски і зволожуючі креми може бути зволожуючі компоненти зволожують шкіру м’якою і еластичною. Крім того, заспокоїти втомлену шкіру.

НД екранів та блоків НД

Сонцезахисний крем для обличчя Краса істотну підтримку протягом року. Виберіть з 15-го з фактором захисту від сонця, принаймні. Навіть у похмурі дні сонячні промені в атмосфері і ушкоджують шкіру поступово в результаті пігментації і передчасного старіння. У крайніх випадках це може викликати опіки і шрами.